41 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 6

خیابان کارگر به زودی بازگشایی می‌شود

شهردار منطقه ۶ قم گفت: مردم بیشترین نگرانی را در خصوص بازگشایی خیابان کارگر داشتند که به ثمر رسید و به زودی شاهد بازگشایی معبر خواهیم بود.

به گزارش شهرنیوز، علی حاتمی‌فرد در حاشیه بازدید از نمایشگاه «شکوه چهل‌ساله در قم» ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در غرفه شهرداری قم، در خصوص پروژه های قابل افتتاح منطقه ۶ در دهه فجر گفت: مردم بیشترین نگرانی را در خصوص بازگشایی خیابان کارگر داشتند که به ثمر رسید و به زودی شاهد بازگشایی معبر خواهیم بود، همچنین برنامه بازگشایی ۱۷ متری فهیمی را در دستور کار داریم.
وی افزود: تملک ایستگاه های مترو و تملک زیرگذر امینی‌بیات را در برنامه های خود داریم که خوشبختانه توافق نامه های آن انجام شده و در حال بازگشایی است.
حاتمی‌فرد بیشترین و مهمترین اهداف منطقه را روان‌سازی عبور و مرور و اتصال شبکه های ترافیکی کارگر و فهیمی عنوان کرد و با اشاره به افزایش بودجه سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ گفت: ورودی جعفریه نیز در سال ۹۷ تکمیل و آسفالت شد. محدوده منطقه قلعه کامکار نیز درحال بازسازی است.
شهردار منطقه ۶ قم بیشترین تلاش را در رابطه با توسعه بوستان جنگلی در این منطقه دانست و گفت : فضای سبز شهری در این منطقه توسعه یافته و نیازمند تکمیل است.
وی در ادامه گفت: جاده جعفریه پروژه ی مهم و پبچیده ای بود که با تلاش همکاران آزادسازی معبر آن انجام شد و زیرسازی و آسفالت آن نیز به پایان رسیده است.