32.6 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

وضعیت استاندارد تعداد پایگاه‌های آتش‌نشانی با تلاش شهرداری قم

مدیر کل مدیریت بحران استان قم گفت: با تلاش شهرداری قم طی سال‌های اخیر تعداد پایگاه‌های آتش‌نشانی به حد مطلوبی رسیده است.

به گزارش شهر نیوز، محسن اوروجی در بازدید از غرفه شهرداری قم در نمایشگاه «شکوه چهل ساله» که در مصلی قدس برگزار می‌شود، عنوان کرد: عملکرد کنونی شهرداری قم در مقایسه با چهار دهه قبل از جهات مختلف قابل تقدیر بوده و به ویژه در حوزه ایمنی، اقدامات بسیار خوبی انجام داده است.
وی ادامه داد: با کمک‌هایی که بعد از سفر مقام معظم رهبری در سال ۸۹ انجام گرفت، شهر قم از نظر مسائل ایمنی پیشرفت کرد و در حال حاضر با تلاش شهرداری قم، تعداد پایگاه‌های آتش‌نشانی به حد استانداردی رسیده است.
مدیر کل مدیریت بحران استان قم تصریح کرد: شهرداری قم در سال‌های گذشته کارهای خوبی در زمینه مدیریت بحران شهری انجام داده انجام داده و به جرات می‌توان به اندازه تمام اقداماتی که تا قبل از سال ۱۳۹۲ انجام شده بود، کارهای قابل توجهی انجام داده است.
اوروجی یادآور شد: در استانداردهای بین‌المللی و کشوری عنوان شده هر ۵۰ هزار نفر یک پایگاه آتش‌نشانی داشته باشد که در قم با تلاش شهرداری و با کمک‌هایی که بعد از سفر مقام معظم رهبری به قم صورت گرفته و همت شهرداران، استانداران، سازمان برنامه‌ریزی و … به چنین موفقیت بسیار مهمی رسیدیم.