31.1 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

بهترین مسیر ۴۰ سال اخیر را شهرداری‌ها طی کردند

معاون فرهنگی و تبلیغی حوزه علمیه خواهران گفت: بررسی عملکردها طی چهار دهه اخیر نشان می‌دهد که شهرداری‌ها بهترین مسیر را طی کردند و خدمات خوبی ارائه دادند.

به گزارش شهر نیوز، معصومه ظهیری در بازدید از غرفه شهرداری قم در نمایشگاه «شکوه چهل ساله» که در مصلی قدس برگزار می‌شود، اظهار کرد: مردم به دلیل پرداخت عواض به شهرداری‌ها، مطالبه مستقیم درباره مسائل شهری را از آنها می‌خواهند و واقعا شهرداری و حوزه خدمات شهری قم نیز به نحو مطلوبی پاسخگوی مطالبات مردم است.
وی با بیان اینکه شهرداری‌ها در بخش‌های مختلف فرهنگی، عمرانی و … خدمات خوبی به شهروندان ارائه می‌دهند، ابراز کرد: اگر بررسی دقیقی داشته باشیم، می‌بینیم که در این چهار دهه، بهترین مسیر را شهرداری‌ها طی کردند چراکه از مردم، با مردم و برای مردم هستند.
معاون فرهنگی و تبلیغی حوزه علمیه خواهران یادآور شد: مقام معظم رهبری در فرمایشات اخیرشان مسائلی درباره مبلمان شهری، معماری، سبک زندگی دینی و … عنوان کردند که این مهم، ریشه در کارهای عقیدتی، آموزش‌ها و پژوهش‌ها دارد؛ به همین دلیل انتظار ما این است تا شورای شهر از طرح‌های شهرداری حمایت کند و آنها پیرامون نما و منظر شهری که نشان دهنده اهداف و ارزش‌های ما برای مردم است، بازنمایی داشته باشند.
ظهیری تاکید کرد: تحولات اخیری که سازمان فرهنگی، ورزشی، هنری شهرداری اتفاق افتاده، امیدآفرین بوده است.
وی با بیان اینکه تلاش شهرداران و کارنامه شهرداری قم همواره رو به جلو بوده است، گفت: در مسیر توسعه شهری، حمایت‌های فرهنگی از دستگاه‌ها، سازمان‌های مردم نهاد و … شهرداری‌ها تصمیم‌گیری می‌کنند و اقداماتی انجام می‌دهند.
معاون فرهنگی و تبلیغی حوزه علمیه خواهران افزود: در گذشته زیر گذرها، پل‌ها، ساختمان‌سازی، پارک‌ها، بوستان بانوان، میادین و … به این شکل و تعداد وجود نداشت، اما از آن زمان تاکنون با تلاش شهرداری‌ها رو به جلو حرکت کردیم و اقدامات قابل توجهی در قم صورت گرفته است.