31.1 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

آغاز فعالیت شهرداری قم در نمایشگاه «شکوه چهل ساله»

مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم به تشریح فعالیت‌های شهرداری قم در نمایشگاه «شکوه چهل ساله» پرداخت.

به گزارش شهرنیوز، مهدی کلانترزاده اظهار کرد: چهل سالگی انقلاب بهانه‌ای شد تا حوزه‌های مختلف و دستگاه‌های اجرایی به ارائه عملکردشان بپردازند و دستاوردها و اقدامات خود را در نمایشگاه «شکوه چهل ساله»به نمایش بگذارند.
وی ادامه داد: شهرداری و مدیریت شهری قم به طبع شرح وظایف‌ها، ماموریت‌ها و رسالت‌هایی که طی سالیان اخیر داشته، مجموعه‌های خود را در این نمایشگاه گرد هم آورده تا گزارش‌هایی از توانمندی‌ها و دستاوردهایی که داشته را ارائه کند.
مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم تصریح کرد: در غرفه شهرداری قم در نمایشگاه «شکوه چهل ساله»، از سیستم‌های جدیدی که در بحث اتوماسیون استفاده شده، گسترش و توسعه معابر شهری، بحث ایجاد، نگهداری و توسعه سرانه فضای سبز، مسائل ایمنی و طرح‌هایی که برای ارتقا و رسیدن به استاندارد ایمنی در سطح کشور وجود دارد و همچنین بسیاری از مباحث شهرسازی، بافت‌های فرسوده و حوزه‌هایی که به نوعی مرتبط به شرح وظایف و خدمات شهرداری می‌شوند را در قالب نمایشی و با زبان هنر و رسانه بازگو می‌کنیم.
کلانترزاده با اشاره به خدماتی که به شهروندان در غرفه شهرداری قم در نمایشگاه «شکوه چهل ساله» ارائه می‌شود، ابراز کرد: واحدهای مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷، سامانه استعلام عوارض نوسازی خودرو، مرکز هوشمند کنترل ترافیک، ستاد شهر هوشمند(فاوا) و سامانه کنترل هوشمند ناوگان اتوبوسرانی، در این نمایشگاه به طور مستقیم با مردم صحبت ارتباط برقرار کرده و به مشکلات شهروندان رسیدگی می‌کنند.
وی یادآور شد: بخشی از خدمات شهرداری، در قالب فیلم و کلیپ کوتاهی که در جریان آن یک راوی توضیحاتی ارائه می‌دهد، عنوان می‌شود.
مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قم عنوان کرد: از امروز یکشنبه تا پایان کار نمایشگاه «شکوه چهل ساله»، هر روز بعد از ظهر مهمانان ویژه‌ای با حضور چند تن از شهرداران، معاونین شهردار، مدیران شهری و … خواهیم داشت تا مردم ارتباط مستقیم با مسؤولان داشته باشند و مسائل و مشکلات خود را عنوان کنند.