35 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان زیباسازی

آغاز داوری فراخوان شهرنگار ۲

همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران، با حضور ۵ هنرمند با سابقه رشته‌های مختلف هنرهای تجسمی کشور و استاتید دانشگاه آثار رسیده به دبیرخانه شهرنگار ۲ داوری می‌شود.

به گزارش شهرنیوز، سازمان زیباسازی شهرداری قم در راستای اهداف و فعالیت‌های خود در زمینه هنرهای شهری همزمان با اجرای طرح پیشواز بهار فراخوان شهرنگار را در دومین سال متوالی برگزار می کند.
 در این طرح، هنرمندان رشته‌های هنری به ویژه هنرمندان تجسمی با ارائه ایده‌ها و طرح‌های خلاقانه و پیشنهادی خود در این رویداد هنری مشارکت کردند.
در این فراخوان ۱۴۵۲ اثر از ۲۵۴ هنرمند نقاش، مجسمه‌ساز، تصویرساز، گرافیست و هنرهای محیطی به ارائه اثر پرداختند.
بر همین اساس داوری آثار این رویداد هنری همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران با حضور ۵ داور و هنرمند باسابقه کشور در رشته‌های مختلف هنری برگزار می شود.
در بخش المان شهری و نقاشی دیواری؛ سید مجتبی موسوی، کامبیز صبری، سیدمحمود شعیبی، مسعود میلانی و سیدمحمد موسوی منش به بررسی و داوری آثار  می پردازند.
لازم به یادآوری است فراخوان شهرنگار ۲ به همت سازمان زیباسازی شهر قم در دومین سال متوالی برگزار ‌شد و مهلت ارسال آثار نیز در ۵ بهمن به پایان رسید.
سید محمد موسوی منش سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم در این باره گفت: آثار برگزیده در سه سطح انتخاب می شوند که سطح اول با ۲۵ اثر سطح دوم با ۱۵ اثر و سطح سوم نیز با ۱۵ اثر برگزیده خواهند شد.
موسوی منش افزود: تمامی آثار برگزیده سطح اول تا پایان سال جاری، اجرایی می شوند و مابقی سطوح نیز در صورت تامین منابع مالی، اجرایی خواهند شد.