31.8 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 5

دیدار مردمی مدیر شهرداری منطقه پنج به مناسبت یوم الله دهه مبارک فجر

نشست پرسش و پاسخ مردم با مسولین در مسجد امام حسین(ع) جمکران برگزار شد.

به گزارش شهرنیوز: دیدار اهالی منطقه جمکران با رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر و مدیر شهرداری منطقه پنج جهت بررسی مسائل و مشکلات مردم به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار گردید.

این دیدار به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور  مالکی نژاد رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر و اقبالیان مدیر شهرداری منطقه پنج و سایر مسولین شهرداری منطقه پنج در مسجد امام حسین ع برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مالکی نژاد ضمن تقدیر از عملکرد منطقه پنج افزود: چهل سالگی در ادبیات ما نشان دهنده رشد ، بالندگی و کمال عقل است و برنامه ریزی دشمنان نظام اسلامی ایران در آستانه چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی در جهت دیده نشدن این رشد و بالندگی ناکام مانده است، پاسداشت خون شهدا، حفظ و ادامه آرمان های امام خمینی (ره) و شهدا یک تکلیف همگانی است.

در ادامه علیرضا اقبالیان مدیر شهرداری منطقه۵ گفت: توفیق خدمت به خلق خدا نعمتی است بزرگ که برای ما خادمین شهر قم فراهم شده است.

وی ابراز امیدواری کرد که به پشتوانه مردم، با همدلی، همکاری و تعامل مردم بتوانیم مشکلات منطقه جمکران را مرتفع و تسهیل کنیم و در این راستا تمامی تلاش خود را انجام می دهیم تا معضلات به خوبی انجام شود.

اقبالیان در پایان ضمن تقدیر و تشکر از اهالی و کسبه منطقه جمکران و حضور گرم ایشان که در جهت  طرح و پیگیری مشکلات منطقه در مسجد حضور پیدا کردند،سپاسگزاری نمود.

پس از اتمام مراسم تعدادی از شهروندان مشکلات خود را در میان گذاشتند و  مالکی نژاد رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر و  اقبالیان مدیر شهرداری منطقه پنج پاسخگوی پرسش های مردم بودند و نیز به برنامه های خود جهت توسعه منطقه و پیشبرد اهداف در نظر گرفته شده در این منطقه اشاره نموده و اهتمام خود را جهت حل مشکلات این منطقه اعلام نمودند.