35.4 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

گفت‌وگوی مستقیم مدیران شهرداری با مردم در نمایشگاه شکوه ۴۰ ساله در قم صورت می‌گیرد/۴ دهه جلوه خدمت شهرداری برای مردم اکران می‌شود.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با اشاره به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی با عنوان «شکوه ۴۰ ساله در قم» گفت: یکی از غرفه‌های این نمایشگاه در اختیار شهرداری است که برنامه‌های ویژه‌ای از جمله گفت‌وگوی مستقیم مدیران شهرداری با مردم در قالب آن پیش‌بینی شده است.

به گزارش شهرنیوز، مهدی کلانترزاده با اشاره به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در استان با عنوان «شکوه ۴۰ ساله در قم» در مصلی قدس اظهار کرد: شهرداری قم در راستای اهداف خدمت‌ به مردم که در طول ۴۰ ساله انقلاب اسلامی داشته قرار است دستاوردهای خود را در این نمایشگاه برای مردم اکران کند.

40 سال افتخار و سربلندی
۴۰ سال افتخار و سربلندی

وی با بیان اینکه اکران دستاوردها در این نمایشگاه در قالب کلیپ، عکس،‌ بنر و نشریه و ارائه خدمات‌ گوناگون و نوین می‌باشد تصریح کرد: یک غرفه از نمایشگاه به مساحت ۵۰ مترمربع در این نمایشگاه در اختیار شهرداری قرار گرفته و بخشی از فضای محوطه مصلی نیز برای نمایش دستاوردها و خدمت‌رسانی پیش‌بینی شده است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم با بیان اینکه مراکز،‌ سازمان‌ها و مناطق شهرداری نیز در این نمایشگاه مشارکت داشته و حضور دارند و خدماتی که در این سال‌ها ارائه نمودند را برای مردم تشریح خواهند کرد افزود: سازمان‌هایی از جمله آتش‌نشانی، اتوبوسرانی، تاکسیرانی،‌ مدیریت پسماند، فضای سبز و فرهنگی ورزشی اقدامات و دستاوردهای سال‌های اخیر را به مردم عرضه خواهند نمود.

کلانترزاده حوزه‌های اصلی و کلان دستاوردهای شهرداری قم جهت ارائه در نمایشگاه را شامل عمران شهری، حمل و نقل و ترافیک، خدمات شهری، شهر هوشمند و فعالیت‌های حوزه فرهنگ و ارتباطات شهری اعلام کرده و گفت: تلاش شده تا دستاوردهای این حوزه‌های کلان به نسبت میزان فعالیت‌ها و تأثیری که در طول سال‌های گذشته در رشد و توسعه شهری و زندگی شهروندان داشته است در نمایشگاه معرفی شود.

وی تشریح ۳ دوره زمانی قم قدیم، قم در زمان حال و آینده شهر را از دیگر بخش‌های غرفه شهرداری قم عنوان کرد و افزود روایت‌گری دستاوردهای ۴۰ ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین شهرداری قم از دیگر برنامه‌های شهرداری قم در این نمایشگاه خواهد بود.

مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم ارائه آموزش‌های شهروندی در حوزه فرهنگ شهروندی، ایمنی، مدیریت پسماند،‌ پارک‌ها و فضای سبز، ترافیک و… را جزو دیگر برنامه‌های غرفه شهرداری در نمایشگاه شکوه ۴۰ ساله در قم عنوان کرد و گفت: حضور مدیران شهرداری و پاسخگویی بی‌واسطه به مردم از جمله برنامه‌های ویژه شهرداری است و لیستی از زمان حضور مدیران تهیه شده که به مردم اطلاع‌رسانی خواهد شد.

کلانترزاده
مهدی کلانترزاده – کدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم

کلانترزاده خاطرنشان کرد: پیش‌بینی شده که سیستم مانیتورینگ مرکز مدیریت هوشمند ترافیک در غرفه شهرداری مستقر شده و دستاوردهای رصد ترافیکی را در معرض دید عموم مردم بگذارد.

وی ثبت برخط درخواست‌های مردمی توسط عوامل سامانه ۱۳۷ را جزو دیگر برنامه‌های نمایشگاه دانست و افزود: سیستم مرکز درآمد هم برای استعلام عوارض نوسازی و‌ خودرو در غرفه شهرداری مستقر شده و به ارائه خدمات این بخش به مردم خواهند پرداخت.

غرفه شهرداری قم در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در استان قم با عنوان «شکوه ۴۰ ساله در قم» از یکشنبه ۱۴ بهمن تا چهارشنبه ۱۷ بهمن‌ از ساعت ۹ الی ۱۳ و ۱۶ الی ۲۱ پذیرای عموم مردم خواهد بود.