14.6 C
شهر مقدس قم
۲۸ مهر ۱۳۹۸
ورود / عضویت
اخبار اداره کل ارتباطات

ثبت بیش از ۳۵ هزار تماس در سامانه ۱۳۷ در پاییز

سرپرست سامانه ۱۳۷ شهرداری قم از ثبت بیش از ۳۵ هزار تماس در سامانه ۱۳۷ پاییز خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، ابراهیم خسروی با اشاره به اینکه در پاییز امسال بالغ بر ۳۵ هزار و ۹۷۲ تماس با سامانه ۱۳۷ شهرداری قم برقرار شده است، اظهار کرد: بیشترین موضوعات مورد توجه مردم در تماس با این سامانه بحث آسفالت،‌ فضای سبز، سد معبر، جمع‌آوری خاک و نخاله غیرمجاز و آدرس‌دهی بوده است.
وی با تاکید بر اینکه پیام‌های ثبت‌شده در موضوع آسفالت در پاییز بالغ بر ۳ هزار و ۹۵۵ تماس بوده است، افزود: همچنین در موضوع فضای سبز ۳ هزار و ۹۰ تماس،‌ سد معبر ۲ هزار و ۷۸۸ تماس،‌ جمع‌آوری خاک و نخاله غیرمجاز ۲ هزار و ۷۴۳ تماس،‌ آدرس دهی به شهروندان هزار و ۲۰۶ تماس و استقرار باکس خاک و نخاله نیز هزار و ۷۹ تماس ثبت شده است.
سرپرست سامانه ۱۳۷ شهرداری قم با تاکید بر اینکه تماس های ثبت شده در این سامانه به سرعت پایش شده و به بخش‌های مربوطه جهت پاسخ گویی و اقدام لازم ارجاع می‌شود، اذعان کرد: در خصوص سد معبر دوره گرد خودرویی ۹۳۱ تماس و آب افتادگی معابر نیز ۸۹۶ تماس در پاییز ماه ثبت شده که اقدام لازم در این خصوص توسط واحد مربوطه انجام شده است.
خسروی اذعان کرد: در خصوص پیگیری آب‌افتادگی معابر درخواست‌های مردمی از طریق پیامک به مسوول واحد ارسال می‌شود تا پیگیری با سرعت بیشتری انجام پذیرد.