25.3 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان میادین

فعالیت ۱۰ جایگاه سوخت زیر نظر سازمان میادین در سطح شهر

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از فعالیت ۱۰ جایگاه سوخت زیرنظر سازمان میادین در سطح شهر خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، علیرضا مظفری با بیان اینکه ۱۰ جایگاه سوخت زیر نظر سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم در سطح شهر فعالیت می‌کنند، اظهار کرد: توزیع این جایگاه‌های سوخت در مناطق یک تا پنج است و جانمایی به صورتی است که مردم دسترسی مطلوبی به آنها داشته باشند.
وی با بیان اینکه این جایگاه‌های سوخت مساحتی بالغ بر ۲۷ هزار مترمربع دارند، تصریح کرد: عرضه سوخت CNG توسط این جایگاه‌ها در نقاط مختلف شهر از جمله جاده قدیم اصفهان، میدان ولیعصر، خیابان حاجی‌زاده، میدان ۷۲ تن و… انجام می‌شود.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم با تاکید بر اینکه تائیدیه استاندارد جهت کلیه تجهیزات و جایگاه‌های ۱۰ گانه تحت پوشش سازمان اخذ شده است، خاطرنشان کرد: همچنین سیستم مانیتورینگ دوربین‌های مدار بسته جهت بالا بردن امنیت و پیشگیری از خطرات احتمالی در کلیه جایگاه‌ها صورت گرفته است.
وی با اشاره به انجام اورهال و تعمیرات اساسی هفت جایگاه سوخت سازمان اظهار کرد: سازمان میادین نظارت مستمر بر روند فعالیت بهره‌برداران این جایگاه‌ها دارد.