35.9 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان آتش‌نشانی

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی قم خبر داد: فوت یک کوهنورد در پی سقوط از کوه دوبرادران

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: سقوط یک کوهنورد خانم از کوه دوبرادران، متاسفانه منجر به فوت وی شد.

به گزارش شهرنیوز، علیرضا جعفری با اشاره به سقوط یک کارگر ۳۲ ساله در شکوهیه داخل مخزن ۱۲ متری اظهار کرد: پس از اعلام این حادثه به مرکز ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی به سرعت نیروهای عملیاتی متخصص از ایستگاه دو و هفت قم به محل حادثه برای امدادرسانی به مصدوم و نجات وی اعزام شدند.
وی با بیان اینکه تیم نجات با حضور به موقع در محل حادثه فرد سقوط کرده را با تلاش و رعایت نکات ایمنی از داخل مخزن خارج کردند تصریح کرد: پس از خروج مصدوم، وی بوسیله بسکت از ارتفاع به سطح زمین انتقال و تحویل عوامل اورژانس شد.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم همچنین به حادثه سقوط یک کوهنورد از یکی از کوه‌های اطراف قم خاطرنشان کرد: اعزام نیروهای عملیاتی از ایستگاه ۶ و ۲۴ شهر پس از اعلام این حادثه به سرعت صورت گرفت.
وی با اشاره به جزئیات این حادثه اذعان کرد: در این حادثه سقوط یک کوهنورد خانم از کوه دوبرادران، متاسفانه منجر به فوت وی شده بود که فرد توسط عوامل عملیاتی ایستگاه  ۶ و ۲۴ از دامنه کوه به پایین منتقل شده و تحویل مراجع قضایی شد.