31.8 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان تاکسی‌رانی

رونمایی از ۲۰ دستگاه تاکسی جدید آریو و برلیانس در قم

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم از رونمایی از ۲۰ دستگاه تاکسی جدید آریو و برلیانس در قم خبر داد.

به گزارش شهرنیوز،‌ مرتضی عزتی با اشاره به رونمایی از ۲۰ دستگاه تاکسی جدید آریو و  برلیانس و ناوگان نوسازی شده تاکسیرانی اظهار کرد:‌ این خودروهای پاک جایگزین خودروهای آلاینده و فرسوده شهر قم که مشکلاتی هم در روند خدمت‌رسانی هم از نظر آلودگی هوا داشتند شدند.
وی با تاکید بر اینکه تاکسی‌های جدید نقش بسزایی در کاهش آلودگی هوای قم  دارند خاطرنشان کرد: اولویت اصلی سازمان ارتقای سطح خدمات رسانی ناوگان تاکسیرانی شهر قم و کسب رضایتمندی و تأمین رفاه و آسایش مسافرین بوده که با گرایش به سمت ناوگان هوشمند، دستیابی به این مهم بیش از پیش تحقق خواهد یافت.
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم
مرتضی عزتی
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم با بیان اینکه تاکسی‌های مدرن و جدید مجهز به سیستم تاکسی متر هستند اذعان کرد: نرخ کرایه این ناوگان برابر مصوبات شورای اسلامی شهر قم محاسبه می‌شود.
عزتی همچنین به وضعیت تاکسی‌های فرسوده شهر قم  اشاره کرد و افزود:‌ برابر برنامه ریزی‌های اولیه، نوسازی هزار دستگاه تاکسی فرسوده قم در دستور کار سازمان تاکسیرانی قرار دارد و با شروع مجدد ثبت نام سایت خودروهای فرسوده و تحویل شرکت‌های تولیدی داخلی، این موضوع محقق می‌گردد.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با ادامه روند نوسازی در سال ۹۸ شاهد کاهش خودروهای فرسوده در ناوگان تاکسیرانی قم باشیم.