41 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان میادین

تکمیل بازار همشهری ۳ با اعتبار ۸ میلیارد ریالی

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از تکمیل بازار همشهری ۳ با اعتبار ۸ میلیارد ریالی خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، علیرضا مظفری با اشاره به اقدامات سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری قم در سال ۹۷ اظهار کرد: در ماه‌های اخیر از سال ۹۷ سازمان پروژه‌های متعددی را در دست اجرا دارد که از مهم‌ترین آنها می‌توان به پروژه شهرک خدمات خودرویی و شهرک صنوف اشاره کرد که بخشی از آنها در مراحل انتهایی به سر می‌برد.
وی به اقدامات این سازمان با جنبه خدماتی و تنظیم بازار اشاره کرد و افزود: یکی از برنامه‌هایی که سازمان طی سال‌های اخیر در دستور کار قرار داده احداث و راه‌اندازی بازارهای محله‌ای در مناطق مختلف شهر با عنوان همشهری است که با استقبال خوبی از مردم نیز مواجه شده است.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری قم از تکمیل بازار یادگار امام(ره) به عنوان بازار همشهری ۳ خبر داد و افزود: این بازار در منطقه دو و در بلوار یادگار امام، ابتدای بلوار شاهد شرقی راه‌اندازی شده است.
وی با اشاره به مشخصات این بازار گفت: احداث بازار همشهری ۳ به متراژ هزار و ۶۵۰ متر مربع  با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد ریال صورت گرفته که در حال حاضر مردم از آن استفاده می‌کنند.