23.2 C
شهر مقدس قم
۲۴ مهر ۱۳۹۸
ورود / عضویت
اخبار سازمان بهسازی

تعیین تکلیف مسائل حقوقی و مالکیتی بین شهرداری و آستان مقدس حضرت معصومه(س) در خصوص میدان میوه و تره بار مطهری

مدیرعامل سازمان بهسازی، نوسازی و زیباسازی اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(س) گفت: مسائل حقوقی و مالکیتی بین شهرداری و آستان مقدس حضرت معصومه(س) در خصوص میدان میوه و تره بار مطهری تعیین تکلیف شده است.

به گزارش شهرنیوز، علیرضا خاکی با بیان اینکه مسائل حقوقی و مالکیتی بین شهرداری و آستان مقدس حضرت معصومه(س) در خصوص میدان میوه و تره بار مطهری تعیین تکلیف شده است، اظهار کرد: در قالب تفاهم نامه‌ای، جمع بندی در خصوص میدان میوه و تره‌بار مطهری صورت گرفته است.
وی با تاکید بر اینکه ادامه تملکات و بحث‌های مرتبط با میدان میوه و تره‌بار با سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری است، افزود: در بخشی که با سازمان بهسازی و نوسازی اطراف حرم مطهر بوده اطلاعات جمع آوری شده و اطلاعات و نقشه‌ها به هنگام شده و این اطلاعات مورد توافق آستانه و شهرداری است.
مدیرعامل سازمان بهسازی، نوسازی و زیباسازی اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(س) با تاکید بر اینکه اراده هر دو مجموعه شهرداری و آستان حضرت معصومه(س) بر این است که باقیمانده کار میدان میوه و تره بار جمع شده و این محدوده برای آینده استفاده بهینه شود، تصریح کرد: مطمئنا باید شرایط فعلی تغییر کرده و با توجه به ظرفیت منطقه پروژه چند منظوره اجرا شده تا بخشی از کمبودهای شهری چون گردشگری،‌ پارکینگ و… را تامین کنیم.
وی اذعان کرد: نخستین مهمانسرای قم که در زمان قاجار احداث شده در همین محل بوده است و امروز نیز باید به دنبال احداث پروژه‌ای در خور در این محدوده باشیم.