33.3 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان میادین

۸۸ واحد شهرک خودرو آماده بهره‌برداری است

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری قم گفت: در لاین اول پروژه شهرک خودرو ۳۴ واحد نمایشگاهی، ۶ مورد واحد ویژه(خدماتی) و ۴۸ واحد تعمیرگاهی تکمیل شده و آماده بهره برداری است.

به گزارش شهرنیوز، علیرضا مظفری با بیان اینکه بخشی از واحدهای شهرک خودرو آماده بهره برداری شده است، اظهار کرد: در این شهرک هزار و ۵۰۰ واحد صنفی متشکل از واحدهای نمایشگاهی، خدماتی و تعمیرگاهی شامل صافکاری، نقاشی، تعمیرگاهی، لوازم‌ یدکی، تودوزی اتومبیل، اگزوزسازی، پرس‌شلنگ، باطری‌ساز، تراشکار، سپرساز، کارواش، نمایندگی‌های مجاز فروش و خدمات پس از فروش، جایگاه عرضه سوخت و… طراحی‌شده است.
وی بابیان اینکه در ۶ فاز شهرک خودرو تکمیل و در اختیار قرار خواهد گرفت، افزود: در لاین اول این پروژه ۳۴ واحد نمایشگاهی، ۶ مورد واحد ویژه(خدماتی) و ۴۸ واحد تعمیرگاهی تکمیل شده و آماده بهره برداری است.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری قم با بیان اینکه در لاین دوم پروژه اسکلت ۱۰۰ واحد تعمیرگاهی به صورت کامل انجام شده و در مرحله پایان نازک کاری است، اذعان کرد: در لاین سوم هم ۱۰۰  واحد تعمیرگاهی در حال انجام اسکلت و ۲۲ واحد تعمیرگاهی در حال اتمام سفت کاری است.
وی افزود: در لاین B2 پروژه هم پیمانکار در حال انجام اسکلت بتن است؛ در این بخش ۵ واحد نمایشگاهی، ۲ واحد ویژه (خدماتی) و ۶۰ واحد تعمیرگاهی پیش بینی شده است.