35 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان توسعه و عمران

رمپ و لوپ A پل ۹ دی به زودی افتتاح می‌شود

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم گفت: رمپ و لوپ A پل ۹ دی تکمیل شده و عملیات اجرایی به اتمام رسیده و منتظر بررسی فنی و تایید راهنمایی و رانندگی هستیم تا افتتاح صورت بگیرد.

به گزارش شهرنیوز، محمدتقی نادعلی با اشاره به آخرین وضعیت تکمیل رمپ‌ و لوپ‌های پل ۹ دی اظهار کرد: سازمان توسعه و عمران قراردادی حدود ۸ میلیارد تومانی برای تکمیل رمپ و لوپ A پل ۹ دی داشته است.

وی با بیان اینکه این رمپ و لوپ مسیرهای دسترسی از میدان سپاه به سمت بلوار امام رضا، از بلوار امام رضا به سمت منطقه دو، از سمت منطقه دو به سمت بلوار امام‌ رضا و از سمت بلوار امام رضا به سمت میدان سپاه را تامین می‌کند، تصریح کرد: عمده عملیات‌های این پروژه شامل احداث شمع‌ها، سرشمع‌ها، ستون‌ها و احداث تابلیه پل‌ها بوده و کل حجم مصرفی بتن این پروژه ۷ هزار متر مکعب و آرماتور مورد استفاده در پروژه ۷۰۰ تن بوده و وزن کابل مصرفی در این پروژه نیز ۴۱ تن بوده است.

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم با بیان اینکه کل سطح عرشه این بخش پروژه ۷ هزار و ۵۰۰ مترمربع است و گفت: وزن کابل مصرفی در این پروژه نیز ۴۱ تن بوده است، گفت: رمپ و لوپ A پل ۹ دی تکمیل شده و عملیات اجرایی به اتمام رسیده و منتظر بررسی فنی و تایید راهنمایی و رانندگی هستیم تا افتتاح صورت بگیرد.