41 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

کسب مقام قهرمانی مسابقات انتخابی تیم ملی پاورلیفتینگ دانشجویان توسط علی رستمی

علی رستمی فرزند یکی از کارکنان شهرداری قم شاغل در سامانه ارتباطات مردمی ۱۳۷ توانست در رده سنی جوانان با ثبت وزنه ۶۸۵ کیلوگرم مدال طلا مسابقات پاورلیفتینگ کشور را از آن خود کند.

به گزارش شهرنیوز، وی با حضور در مسابقات پاورلیفتینگ بدون لوازم قهرمانی باشگاه‌های کشور که در استان زنجان برگزار شد با ثبت رکورد ۶۸۵ کیلوگرم در رده سنی جوانان دسته ۱۴۰ کیلوگرم توانست طلا را کسب کنند و حائز مقام اول شود.
علی رستمی از سال ۱۳۹۰ در رشته پرورش اندام فعالیت ورزشی خود را آغاز و تاکنون ۳۰ مقام کشوری و استانی از جمله کسب ۲۲ مدال طلای قهرمانی استانی را در کارنامه خویش به ثبت رسانده است.
وی از جمله قهرمانانی است که بارها مدال طلا را به خویش اختصاص داده  و از جمله این موفقیت‌ها، کسب نشان طلای پیکارهای بین‌المللی ۲۰۱۸ در رشته پاورلیفتینگ دسته ۱۲۵ کیلوگرم گرجستان بوده و در سال ۲۰۱۷ نیز در مسابقات جهانی کشور اکراین به ۲ مدال طلا دست پیدا کرد.
رستمی در نخستین دوره مسابقات قهرمانی پرس سینه و انتخابی تیم ملی پاورلیفتینگ دانشجویان که در دانشگاه پیام نور اردبیل برگزار شد در رده بزرگسالان مقام اول را کسب کرد.
وی هم‌ اکنون دارای مدرک مربیگری در این رشته بوده و فعالیت‌ها و تمرین‌های خود را زیر نظر سرمربی تیم ملی پاورلیفتینگ و کمیته پاورلیفتینگ جمهوری اسلامی ایران به انجام می‌رساند.
شهرداری قم کسب این موفقیت ورزشی را به جامعه ورزش استان قم و بویژه به خانم کریمی مادر ارجمند علی رستمی تبریک گفته و موفقیت روز افزون ایشان را در تمامی مراحل زندگی و کاری از خداوند متعال خواستار است .