35 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
خدمات شهری

رضایت شهروندان قمی از اجرای طرح انتظام بخشی پارک‌ها و بوستان‌ها

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم گفت: اجرای طرح انتظام بخشی پارک‌ها و بوستان‌ها موجب رضایت شهروندان قمی و استقبال بیشتر آنها برای حضور در بوستان‌ها و پارک‌ها شده است.

به گزارش شهر نیوز، احمدرضا شفیعی به واگذاری امور انتظام بخشی بوستان‌های بزرگ شهری به بخش خصوصی اشاره کرد و افزود: این کار به منظور مشارکت در طرح ارتقاء ایمنی و سلامت شهروندان و زائرین با بهره گیری از پتانسیل بخش خصوصی انجام گرفته که طبق بررسی‌های صورت گرفته و گزارشات عوامل انتظامی مستقر در کلانتری‌های سطح شهر جزو مجموعه‌های موفق شهر بودند، صورت گرفت.
وی بیان کرد: براساس نظرسنجی‌های میدانی و ارزیابی‌های سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری در سطح مناطق هشتگانه از شهروندان و زائرین در بوستان‌های بزرگ شهری، کاهش محسوس جرائم و تخلفات شهری در سطح پارک‌ها و بوستان‌ها و ارتقاء سطح ضریب ایمنی و امنیت داشته است.
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم گفت: کاهش محسوس جرائم و تخلفات شهری افزایش استقبال عمومی شهروندان جهت استفاده از بوستان‌ها به عنوان فضایی شاد و با نشاط به منظور تأمین آرامش و آسایش خانواده‌ها پس از اجرای طرح انتظام بخشی را به دنبال داشته است.