36.4 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
فنی و عمرانی

پیش بینی بهره برداری از باغ پرندگان شهر قم در تابستان سال ۹۸

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم گفت: عملیات ساختمانی فاز نخست باغ پرندگان به پایان رسید، مناقصه فاز دوم آن هم اجرا و برنده آن مشخص شد، بقیه مراحل احداث باغ پرندگان قم تا تابستان سال آینده به اتمام می‌رسد.

به گزارش شهر نیوز، علیرضا قاری قرآن در جلسه مشترک اعضای کمیسیون امور زیربنایی شورای اسلامی شهر قم با معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با اشاره به برنامه آتی شهرداری اظهار کرد: شهرداری قم نهضت پارکینگ سازی را در دستور کار دارد تا ایجاد پارکینگ به اندازه کافی  در شهر قم را شاهد باشیم.
وی ادامه داد: سعی کردیم با وجود مشکلات، آهنگ اجرای پروژه‌های عمرانی در شهر قم متوقف نشود، میدان ولی عصر(عج) مشکلی به لحاظ مهندسی ندارد، بعید به نظر می‌رسد که این پروژه تا پایان سال به بهره برداری برسد، البته سعی می‌کنیم که تا شب عید، روگذر این میدان آماده شود.
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم افزود: رمپ‌های پل قدس تا هفته آینده برای آسفالت آماده می‌شود، این پروژه تا شب عید تمام خواهد شد. وی بابیان اینکه عملیات ساختمانی فاز نخست باغ پرندگان به پایان رسیده است،افزود: مناقصه فاز دوم آن هم اجرا و برنده آن مشخص شد، بقیه مراحل احداث باغ پرندگان قم تا تابستان سال آینده به اتمام می‌رسد.
قاری قرآن با اشاره به تقاطع امینی بیات اظهار کرد: نقشه‌های این تقاطع آماده شده است، ولی برای اجرای آن نیاز به آماده سازی وجود دارد و پیش از آماده سازی امکان اجرای آن وجود ندارد.
وی خاطرنشان کرد: آسفالت در مناطق مختلف شهر قم به صورت سیستماتیک انجام می‌شود، مشکلی در زمینه اجرای طرح‌های عمرانی در شهر نداریم و مشکلات در این زمینه در بحث بودجه و تملک است.