28.5 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
فنی و عمرانی

مدیر کل نظارت بر امور عمرانی و ساختمانی شهرداری قم مطرح کرد

اتمام فاز سوم پروژه ایمنی سازی بوستان‌های شهر قم/ هیچ آبنمایی در بوستان‌ها تخریب نشد

مدیر کل نظارت بر امور عمرانی و ساختمانی شهرداری قم گفت: فاز سوم پروژه ایمنی سازی بوستان‌های شهر قم به پایان رسیده است، ۲۵ آبنما در بوستان‌های شهر داشتیم که در فرآیند ایمن سازی هیچ کدام از این آبنماها تخریب نشدند.
به گزارش شهر نیوز، عباس حلوائی‌زاده در جلسه مشترک اعضای کمیسیون امور زیربنایی شورای اسلامی شهر قم با معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با اشاره به پروژه‌های معاونت فنی شهرداری اظهار کرد: فاز سوم پروژه ایمنی سازی بوستان‌های شهر قم به پایان رسیده است، البته کار ایمنی سازی کامل چند بوستان بزرگ شهر قم از جمله بوستان علوی باقی مانده که در صورت اتمام این پروژه‌ها دیگر هیچ بوستان غیر ایمنی در قم نخواهیم داشت.
وی ادامه داد: ۲۵ آبنما در بوستان‌های شهر قم داشتیم که در فرآیند ایمن سازی هیچ کدام از این آبنماها تخریب نشدند و در صورت نگهداری مناسب از تجهیزات بوستان‌ها از جمله آبنماها مشکلی در زمینه ایمنی به وجود نمی‌آید.
مدیر کل نظارت بر امور عمرانی و ساختمانی شهرداری قم افزود: به دنبال تکمیل سوله‌های ورزشی در دست احداث در مناطق یک و شش در شهر قم هستیم، در بحث اجرای آسفالت با هشت منطقه شهرداری قرارداد داریم و ۲۰۰ هزار تن آسفالت در سال جاری در مناطق مختلف شهر قم پخش شد.
حلوائی‌زاده با اشاره به وضعیت میدان بزرگ امام خمینی(ره) اظهار کرد: به دنبال این هستیم که ابنیه این میدان تا پایان سال تکمیل شود.