29.2 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 3

آغاز عملیات پیاده‌روسازی خیابان امام خمینی(ره) با اعتبار ۳ میلیارد ریال

شهردار منطقه سه قم گفت: خیابان امام خمینی حدفاصل میدان شهید آیت‌الله سعیدی تا میدان امام خمینی(ره) با اعتبار سه میلیارد ریال پیاده‌روسازی خواهد شد.

به گزارش شهرنیوز، سیدشمس‌الدین نعمتی با اشاره به روند اجرای پروژه‌های پیاده‌روسازی در معابر منطقه سه اظهار کرد: با توجه به اینکه طی این‌ سال‌ها عزم ویژه‌ای در راستای اصلاح معابر و پیاده‌روها ایجاد شده، پروژه‌های قابل توجه پیاده‌روسازی نیز در معابر منطقه سه اجرایی شده که رضایتمندی مردم را به دنبال داشته است.
وی به پروژه پیاده‌روسازی خیابان امام خمینی اشاره کرد و افزود: خیابان امام خمینی(ره) یکی از خیابان‌های مهم منطقه سه و شهر قم است که معبری حرم‌نما و قدیمی بوده و اکثر زائرین و مسافرین از این مسیر به زیارت حرم مطهر کریمه اهل بیت(ع) مشرف می‌شوند؛ به همین خاطر پروژه ویژه‌ای برای پیاده‌روسازی این مسیر در دستور کار قرار گرفته است.
شهردار منطقه سه قم با اشاره به آغاز پیاده سازی خیابان امام خمینی از میدان شهید آیت‌الله سعیدی تا میدان امام خمینی(ره) تصریح کرد: در این مسیر بیش از ۲ هزار مترمربع پیاده روسازی صورت خواهد گرفت.
وی اجرای بیش از بیش از ۵۰۰ متر جدولگذاری در قالب این پروژه را مورد توجه قرار داد و افزود: سه میلیارد ریال اعتبار برای این پروژه پیش‌بینی شده است که طبق برنامه زمان‌بندی تا سه ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.