32.2 C
شهر مقدس قم
۵ خرداد ۱۳۹۸
ورود / عضویت
Image default
اخبار سازمان تاکسی‌رانی

نظارت کامل تاکسیرانی بر روند خدمات‌رسانی ناوگان در روزهای بارانی

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم بر نظارت کامل تاکسیرانی بر روند خدمات‌رسانی ناوگان در روزهای بارانی و برفی تاکید کرد.

به گزارش شهرنیوز، مرتضی عزتی با بیان اینکه تمام تاکسی‌های تحت نظارت تاکسیرانی در روزهای برفی و بارانی آماده خدمت رسانی به شهروندان هستند، اظهار کرد: با توجه به تدابیر و تمهیدات صورت گرفته از سوی سازمان تاکسیرانی قم خوشبختانه طی روزهای بارانی اخیر مشکل کمبود تاکسی در خطوط و ایستگاه‌های تاکسی سطح شهر وجود نداشت.

وی با اشاره به برخی مطالب مطرح شده در خصوص افزایش خودسرانه کرایه تاکسی توسط برخی از تاکسیرانان در روزهای برفی و بارانی، بر عدم تغییر نرخ کرایه تاکسی‌های گردشی و خطی در روزهای برفی و بارانی تاکید کرد و گفت: بازرسان کنترل و نظارت این سازمان بر کار تاکسی‌ها به‌طور سیار و ثابت در خطوط مبدأ و مقصد نظارت می‌کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم با اشاره به کندی تردد خودروها و تجمع مسافران در برخی از نقاط در پی بارش باران در سطح شهر خاطرنشان کرد: برای خدمات رسانی بهتر به  شهروندان و جلوگیری از بروز برخی تخلفات احتمالی، اکیپ‌های گشت سازمان تاکسیرانی بر عملکرد تاکسی‌های گردشی و خطی به صورت محسوس و نامحسوس نظارت دارند.

وی با تاکید بر اینکه رانندگان تاکسی همواره با تمام توان به شهروندان، خالصانه خدمات رسانی می‌کنند، افزود: با این وجود گاه شاهد آن هستیم که تعداد معدودی از رانندگان به ویژه به هنگام بارش برف و باران اقدام به جابه جایی مسافران به صورت دربستی می‌کنند که این مسأله سبب تجمع مسافران و ایجاد مشکلاتی برای شهروندان می‌شود، به همین دلیل گشت‌های نظارتی به طور دقیق بر عملکرد تاکسی‌ها نظارت خواهند کرد تا خدمات رسانی مناسبی به شهروندان و زائران گرامی صورت گیرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم گفت:

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم

مسافران تاکسی در صورت مشاهده تخلف، می‌توانند کد ۴ رقمی درج شده روی تاکسی یا شماره پلاک خودرو را به  شماره پیامک  ۳۰۰۰۵۱۳۳ ارسال و یا با شماره ۳۶۶۲۸۸۰۰ تماس گرفته و تخلف را گزارش کنند.