37.9 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان تاکسی‌رانی

نظارت کامل تاکسیرانی بر روند خدمات‌رسانی ناوگان در روزهای بارانی

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم بر نظارت کامل تاکسیرانی بر روند خدمات‌رسانی ناوگان در روزهای بارانی و برفی تاکید کرد.

به گزارش شهرنیوز، مرتضی عزتی با بیان اینکه تمام تاکسی‌های تحت نظارت تاکسیرانی در روزهای برفی و بارانی آماده خدمت رسانی به شهروندان هستند، اظهار کرد: با توجه به تدابیر و تمهیدات صورت گرفته از سوی سازمان تاکسیرانی قم خوشبختانه طی روزهای بارانی اخیر مشکل کمبود تاکسی در خطوط و ایستگاه‌های تاکسی سطح شهر وجود نداشت.

وی با اشاره به برخی مطالب مطرح شده در خصوص افزایش خودسرانه کرایه تاکسی توسط برخی از تاکسیرانان در روزهای برفی و بارانی، بر عدم تغییر نرخ کرایه تاکسی‌های گردشی و خطی در روزهای برفی و بارانی تاکید کرد و گفت: بازرسان کنترل و نظارت این سازمان بر کار تاکسی‌ها به‌طور سیار و ثابت در خطوط مبدأ و مقصد نظارت می‌کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم با اشاره به کندی تردد خودروها و تجمع مسافران در برخی از نقاط در پی بارش باران در سطح شهر خاطرنشان کرد: برای خدمات رسانی بهتر به  شهروندان و جلوگیری از بروز برخی تخلفات احتمالی، اکیپ‌های گشت سازمان تاکسیرانی بر عملکرد تاکسی‌های گردشی و خطی به صورت محسوس و نامحسوس نظارت دارند.

وی با تاکید بر اینکه رانندگان تاکسی همواره با تمام توان به شهروندان، خالصانه خدمات رسانی می‌کنند، افزود: با این وجود گاه شاهد آن هستیم که تعداد معدودی از رانندگان به ویژه به هنگام بارش برف و باران اقدام به جابه جایی مسافران به صورت دربستی می‌کنند که این مسأله سبب تجمع مسافران و ایجاد مشکلاتی برای شهروندان می‌شود، به همین دلیل گشت‌های نظارتی به طور دقیق بر عملکرد تاکسی‌ها نظارت خواهند کرد تا خدمات رسانی مناسبی به شهروندان و زائران گرامی صورت گیرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم گفت:

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم

مسافران تاکسی در صورت مشاهده تخلف، می‌توانند کد ۴ رقمی درج شده روی تاکسی یا شماره پلاک خودرو را به  شماره پیامک  ۳۰۰۰۵۱۳۳ ارسال و یا با شماره ۳۶۶۲۸۸۰۰ تماس گرفته و تخلف را گزارش کنند.