36.7 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان پارک‌ها

سطح فضای سبز منطقه ۶ باید ارتقاء یابد

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم لزوم ارتقاء سطح فضای سبز منطقه ۶ را مورد توجه قرار داد و گفت: امیدواریم با برنامه‌ریزی، هماهنگی کامل و همراهی با مسوولان مختلف بتوانیم در پیشبرد اهداف منطقه و افزایش کمی و کیفی فضای سبز قدم برداریم.

به گزارش شهرنیوز، پیام جوادیان در جلسه تودیع و معارفه مسوول فضای سبز شهرداری منطقه ۶، با اشاره به تاثیر تغییرات و جابجایی در پویایی فعالیت‌ها اظهار کرد: اثر تغییر در حوزه فضای سبز که حوزه پویا و زنده است بسیار ملموس‌تر خواهد بود چراکه ممکن است تکرار در کار موجب عادی‌شدن آن شود و نیاز باشد تغییری ایجاد شود.
وی با تاکید بر اینکه همواره باید سطح انتظارات و توقعات از کارها افزایش پیدا کند، تصریح کرد: مسوولیت‌ها فرصتی برای خدمت به مردم هستند و اگر ماندگار بود قطعا به ما نمی‌رسید پس باید از این فرصت مغتنم برای خدمت ویژه به مردم استفاده کنیم.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با بیان اینکه کار در منطقه ۶ مشکل است، افزود: تراکم جمعیت در منطقه ۶ بسیار بالا است و به دلیل بافت متراکم، کمترین سرانه فضای سبز را هم دارد و این مساله اهمیت افزایش کیفیت و بالابردن سرانه‌ها را بیش از پیش می‌کند.
وی لزوم ارتقاء سطح فضای سبز منطقه ۶ را مورد توجه قرار داد و گفت: امیدواریم با برنامه‌ریزی، هماهنگی کامل و همراهی با مسوولان مختلف بتوانیم در پیشبرد اهداف منطقه و افزایش کمی و کیفی فضای سبز قدم برداریم.
جوادیان با اشاره به اعتبارات محدود منطقه ۶ تصریح کرد: به همین خاطر باید در فعالیت‌ها به بحث صرفه‌جویی و مدیریت هزینه‌ها دقت داشت.