12.7 C
شهر مقدس قم
۱۰ فروردین ۱۳۹۹
ورود / عضویت
اخبار منطقه 3

رسیدگی شهردار منطقه ۳ به مشکلات اهالی محله مدرس

شهردار منطقه ۳ در دیدار با اهالی محله مدرس در خصوص ایجاد بوستان شهری، ساماندهی عبور و مرور شهری، روکش آسفالت معابر و شوارع و همچنین همکاری با شرکت آبفا برای تسریع در احداث شبکه فاضلاب قول مساعد داد.

به گزارش شهر نیوز، سیدشمس الدین نعمتی با اشاره به دیدار مردمی با اهالی محله مدرس که با حضور دکتر امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در مسجد امیرالمومنین(ع) برگزار شد، اظهار کرد: در این جلسه بحث و بررسی در خصوص مسائل و مشکلات منطقه صورت گرفته و همچنین در خصوص حل برخی از مسائل مطرح شده از سوی مردم قول مساعد داده شد.
وی با اشاره به اینکه ایجاد بوستان شهری در محله مدرس از جمله مسائل مورد درخواست مردم بود، بیان کرد: در این خصوص شهرداری منطقه پیگیری های لازم را انجام خواهد داد.
شهردار منطقه سه با اشاره به ضرورت ساماندهی عبور و مرور شهری بیان کرد: ایجاد روکش و مرمت آسفالت معابر و شوارع منطقه و محله مدرس مورد توجه قرار خواهد گرفت.
وی یکی دیگر از مشکلات مطرح شده از سوی مردم را کند بودن روند ایجاد فاضلاب شهری دانست و خاطرنشان کرد: در این زمینه نیز شهرداری منطقه آماده است همکاری لازم را با شرکت آب و فاضلاب جهت حل تسریع در ایجاد شبکه فاضلاب شهری داشته باشد.