35 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 2

احداث بلوار شهدای روحانیت دسترسی به بلوار امام رضا (ع) را تسهیل کرد

بهره برداری از بلوار شهدای روحانیت مسیر دسترسی بلوار امین به بلوار امام رضا(ع) را تسهیل کرد. به گزارش شهرنیوز؛ شهردار منطقه دو شهر قم با اعلام خبر بهره برداری از بلوار شهدای روحانیت در چند روز آینده گفت: بلوار شهدای روحانیت با  ۵۵ متر عرض و ۴۰۰ متر طول،...

بهره برداری از بلوار شهدای روحانیت مسیر دسترسی بلوار امین به بلوار امام رضا(ع) را تسهیل کرد.
به گزارش شهرنیوز؛ شهردار منطقه دو شهر قم با اعلام خبر بهره برداری از بلوار شهدای روحانیت در چند روز آینده گفت: بلوار شهدای روحانیت با  ۵۵ متر عرض و ۴۰۰ متر طول، رینگ بلوار فردوسی را در منطقه ۲ کامل نمود.
رضا رحیمی هدف از اجرای این طرح را تسهیل در آمد و شد از میدان ارتش و دسترسی آسان به بلوار امام رضا(ع) و کاهش بار ترافیکی بلوار دانش عنوان کرد و افزود: در این بلوار حدود ۲۰ هزار متر مربع اراضی با مالکیت شخصی قرار دارد که تاکنون ۱۲ هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال تملک شده و مابقی املاک به جهت تعیین محدوده حدود ثبتی از طریق کارشناسان رسمی دادگستری در دستور کار منطقه قرار دارد.
وی ادامه داد: فاز بعدی این بلوار از طریق زیرگذر به بلوار یادگار امام(ره) متصل خواهد شد که فاز ۱ و ۲ زیرگذر، نهایی و در دستور کار شهرداری قم قرار دارد.
رحیمی خاطر نشان کرد: اجرای بیش از ۲۴۰۰ متر جدولگذاری، ۱۳ هزار متر مربع آسفالت و ۶۰۰۰ متر مربع عملیات خاکی با اعتبار ۲۶ میلیارد ریال از اهم اقدامات عمرانی است که در این طرح اجرا شده و با تکمیل تاسیسات، علائم ترافیکی و روشنایی تا پایان هفته جاری این معبر بطور کامل مورد بهره برداری شهروندان قرار خواهد گرفت.