۲ اسفند ۱۳۹۷
ورود / عضویت
Image default
اخبار شورا خدمات شهری واجتماعی

تصویب اجرای پروژه بوستان ۱۰۰۰ هکتاری در شهر قم

معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم گفت: شهرداری بوستان هزار هکتاری بین پارک کوهستان و اراضی پردیسان را در شهر قم اجرا خواهد کرد.

معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم گفت: شهرداری بوستان هزار هکتاری بین پارک کوهستان و اراضی پردیسان را در شهر قم اجرا خواهد کرد.

سید امیر سامع پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اسلامی شهر قم در  سالن جلسات ساختمان شهید باکری با اشاره به پروژه بوستان هزار هکتاری در شهر قم اظهار کرد: این بوستان به عنوان یک پروژه مهم شهری دیده شده و بخش‌های فضای سبز، فرهنگی و تفریحی در آن پیش بینی شده است و بوستان زائر بین پارک کوهستانی و اراضی پردیسان است.
وی ادامه داد: طراحی باغ گیاه شناسی در شهر قم به پایان رسیده است و به دنبال آغاز اجرای این پروژه هستیم، طرح‌های فضای سبز و تفریحی در مناطق بین میدان مفید تا منطقه پردیسان در حال اجرا است تا فضای سبز و فضای تفریح برای مردم شهر قم افزایش پیدا کند.
معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم افزود: تابلوهایی که مشمول دریافت عوارض می‌شوند، تابلوهای تبلیغاتی هستند و شهرداری از تابلوهای راهنمایی و معرفی صنوف عوارضی اخذ نمی‌کند، البته تابلوهایی که طول و عرض آن‌ها به میزان مشخصی باشد.
سامع با اشاره به اجرای مانورهای مدیریت بحران در شهر قم خاطرنشان کرد: امروز مانوری برای آمادگی در بحران‌ها با حضور دستگاه‌های مختلف به مناسبت روز حمل و نقل در قم برگزار می‌شود.

image_pdfimage_print