35 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان فرهنگی

جشنواره سفره ایرانی در قم برگزار می شود

مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قم از برگزاری جشنواره سفر ایرانی از روز چهارشنبه ۲۸ آذرماه لغایت جمعه ۳۰ آذرماه در بوستان نرگس خبر داد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قم از برگزاری جشنواره سفر ایرانی از روز چهارشنبه ۲۸ آذرماه لغایت جمعه ۳۰ آذرماه در بوستان نرگس خبر داد.
به گزارش شهرنیوز،مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قم با اعلام این خبر گفت: مسابقه آشپزی در دو حوزه آش و آبگوشت قمی، نان و شیرینی، صنایع دستی، سفره شب یلدا و نمایشگاه غذا، صنایع دستی و توانمندی های بانوان مسجدی و نیز مدد جویان بهزیستی و دانشجویان برگزار می شود.
مقیمی افزود: این جشنواره با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، اداره کل ورزش و جوانان، امور زنان استانداری، کانون مساجد و بهزیستی و با هدف معرفی توانمندی های بانوان در حوزه غذا و صنایع دستی بومی و محلی قم، آئین شب یلدا و ایجاد محیطی مفرح و شاد برای شهروندان اجرا می شود.
وی در تشریح برنامه این جشنواره، به برگزاری مسابقه آشپزی در ۲ حوزه آش و آبگوشت قمی، نان و شیرینی، صنایع دستی، سفره شب یلدا و نمایشگاه غذا، صنایع دستی و توانمندی های بانوان مسجدی و نیز مددجویان بهزیستی و دانشجویان اشاره کرد.
مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قم با عنایت به اینکه زمان ثبت نام از اول لغایت ۲۰ آذرماه بوده است، گفت: زمان برگزاری جشنواره از روز چهارشنبه ۲۸ آذرماه لغایت جمعه ۳۰ آذر در بوستان نرگس با حضور خانواده ها و شهروندان خواهد بود.
وی در پایان مهمترین امتیاز شرکت کنندگان در جشنواره را اعطاء تقدیرنامه، اهداء جوایز به برگزیدگان، معرفی آنان به مراکز عرضه غذا و نمایشگاه های استانی و کشوری و نیز اماکن فروش اینترنتی عنوان نمود.