۷ بهمن ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
تولیدی

پرداخت هزینه‌های ارائه خدمات به ایثارگران با دولت است

رئیس کمیسیون خدمات شهری و امور زائرین شورای اسلامی شهر قم از موافقت شهرداری و شورای شهر بر اجرای طرح استفاده رایگان خانواده ایثارگران و معلولین از حمل‌ونقل عمومی خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، سید مجتبی سبحانی ثابت در هفتادمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم که در ساختمان شهید باکری برگزار شد، با تأکید بر موافقت شهرداری و شورای شهر بر اجرای طرح استفاده رایگان ایثارگران و معلولین از خدمات حمل‌ونقل اظهار داشت: مدیریت شهری با اجرای این طرح موافق است اما باید تفاهم‌نامه‌ای با بنیاد شهید امضا شود.

وی همچنین بر تهیه برگه نحوه اجرای طرح استفاده رایگان خانواده ایثارگران و معلولان تأکید کرد و افزود: باید سازوکار به‌صورت شفاف مشخص شود، البته جامعه هدف این طرح بسیار کم تعداد بوده و باید به اجرای طرح کمک کرد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری و امور زائرین شورای اسلامی شهر قم تأکید کرد: شهرداری باید وظیفه اجتماعی خود را انجام دهد و بار مالی سنگینی بر دوش شهرداری نخواهد بود.

وی تصریح کرد: ابتدا طرح به‌صورت آزمایشی اجرا شود تا تعداد کاربران مشخص شود اما با توجه به شرایط جامعه و محدودیت‌های حرکتی افراد کمی از خدمات حمل‌ونقل عمومی استفاده خواهند کرد.

سبحانی ثابت در پایان یادآور شد: امضا تفاهم‌نامه در مراحل پایانی بوده و هزینه‌ها به دولت ابلاغ خواهد شد.

انتهای پیام/ن