۷ بهمن ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
تولیدی

پردیسان به‌زودی دارای مجتمع فرهنگی ورزشی جدید می‌شود/یک گام تا بهره‌برداری مجتمع فرهنگی ورزشی منطقه ۸

معاون سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم از آماده‌سازی بهره‌برداری مجتمع فرهنگی ورزشی پردیسان در دهه فجر خبر داد.

حمیدرضا داودی در حاشیه بازدید دکتر سقائیان نژاد از پروژه‌های عمرانی شهرداری قم در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، از اتمام فاز نخست پروژه مجتمع فرهنگی ورزشی منطقه هشت خبر داد و اظهار داشت: مجتمع فرهنگی ورزشی منطقه هشت یکی از کاربری‌های فرهنگی ورزشی مهم منطقه است که در مرحله تکمیل تجهیزات قرار داشته و با اتمام این پروژه تمام مناطق دارای مجتمع فرهنگی ورزشی خواهند بود.

وی ساخت مجتمع فرهنگی ورزشی چندمنظوره را یکی از برنامه‌های مهم شهرداری در چند سال گذشته دانست و افزود: توجه به ورزش و برنامه‌های فرهنگی به‌عنوان یکی از برنامه‌های مهم مدیریت شهری در چند سال گذشته به‌صورت جدی پیگیری شده و با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده تمام مناطق شهر مجتمع فرهنگی ورزشی چندمنظوره دارند.

معاون ورزش و تفریحات سالم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم مساحت مجتمع فرهنگی ورزشی منطقه هشت را برابر ۲ هزار و ۴۰۰ متر اعلام کرد و گفت: این مجتمع فرهنگی ورزشی در بوستان طراوت واقع در منطقه پردیسان بوده و مساحت زمین بازی‌های توپی آن یک هزار و ۴۰۰ مترمربع است.

وی با بیان اینکه سالن ورزشی این مجتمع فرهنگی ورزشی سکوی ۵۰۰ نفره تماشاچی نیز داشته و سه سالن بدون توپ مجزا برای ورزش‌های رزمی، بدن‌سازی و سالن بازی کودکان نیز برای آن طراحی‌شده است،‌ ادامه داد: همچنین سالن آموزش و بوفه، نمازخانه و اتاق مدیریت و همچنین رختکن و سرویس بهداشتی و حمام نیز برای آن در نظر گرفته‌شده است.

داودی در پایان تصریح کرد: برای احداث ابنیه این پروژه ۲۰ میلیارد تومان هزینه شده است و این هزینه بدون در نظر گرفتن ارزش ملک آن بوده که به‌زودی و تا دهه مبارک فجر به بهره‌برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/ن