34.1 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 6

توزیع و پخش بیست و سه هزار تن آسفالت در سطح معابر منطقه شش

شهردار منطقه ۶ قم از توزیع و پخش بیست و سه هزار تن آسفالت در سطح معابر این منطقه خبر داد و گفت اجرای این عملیات ۱۶۰ هزار مترمربع باشد.

به گزارش شهرنیوز؛ علی حاتمی فرد شهردار منطقه ۶ شهر قم گفت: در راستای اجرای این مهم روکش آسفالت در بلوار حضرت معصومه (س)، خیابان شهید مطهری و روکش سطح منطقه ساماندهی شدند.
وی با بیان اینکه رعایت استانداردها و کیفیت آسفالت در سطح معابر تأثیر بسزایی در ایجاد شهری ایده ال دارد، اظهار داشت: براین اساس عملیات مرمت و روکش آسفالت خیابان‌های مذکور به تناژ ۱۲ هزار تن اجرایی شد.
حاتمی فرد بیان کرد: یکی از موضوعاتی که همه‌ساله از ابتدای سال جاری در دستور کار مدیریت شهری قرار می‌گیرد، رسیدگی به وضعیت روکش آسفالت معابر است تا با روان‌سازی حرکت خودروها و عابرین پیاده، شاهد پیشگیری از ایجاد ترافیک در شبکه‌های معابر درون‌شهری باشیم.
شهردار منطقه شش عنوان کرد: با توجه به مشکلات خیابان‌ها و محلات سطح این منطقه و نیاز بعضی از معابر به ترمیم و روکش آسفالت طی سال جاری عملیات لکه‌گیری و آسفالت خیابان‌های سطح شهر به‌صورت مستمر و با در نظر داشتن اولویت‌ها در حال اجراست.
وی بابیان اینکه در حال حاضر چندین عملیات در سطح منطقه اجراشده است، عنوان کرد: در این خصوص ارزیابی‌های لازم نسبت به شناسایی و ساماندهی معابری که نیاز به ترمیم و تعویض روکش آسفالت دارند، صورت گرفته است.
حاتمی فرد در ادامه از انجام عملیات ۸۰ هزار متربع مربع زیرسازی و آسفالت ادامه بلوار کارگر، خیابان سروستان، خیابان دلیران، حریم ریل راه آهن و شوارع فرعی شهرک فاطمیه و شهرک قلعه کامکار از ابتدای سالجاری خبر داد و گفت: به دنبال جذب اعتبارات بیشتر جهت ساماندهی و استانداردسازی شبکه معابر درون‌شهری هستیم.