۷ بهمن ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
تولیدی

آغاز ثبت‌نام مقاطع کاردانی و کارشناسی در مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم

ثبت‌نام مقاطع کاردانی و کارشناسی در بزرگ‌ترین مرکز آموزش علمی کاربردی استان ویژه بهمن‌ماه 1401 آغاز شد.

به گزارش شهرنیوز، پذیرش دانشجو بدون کنکور و بدون مدرک پیش‌دانشگاهی  ویژه بهمن ۱۴۰۱ در مقاطع کاردانی و کارشناسی در مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم آغاز شد.

مدیریت گردشگری، مدیریت امور اداری، بازاریابی، شهرسازی، معماری طراحی محیط داخلی، حقوق و حقوق ثبتی، امور بانکی، تربیت مربی آموزش‌های شهروندی، اطفای حریق شهری، عمران و ترافیک شهری، عمران و امور پیمان‌ها، عمران و نقشه‌برداری مسیر، امور دهیاری‌ها و شوراها رشته‌های مقطع کاردانی ناپیوسته این مرکز است.

همچنین برای کارشناسی ناپیوسته نیز رشته‌های مدیریت امور اداری و منابع انسانی، مدیریت تجاری‌سازی، مدیریت امور دفتری، معماری و طراحی محیط داخلی، حقوق ثبت‌اسناد و املاک، حسابداری بانکی، مدیریت گردشگری، مدیریت آموزش‌های شهروندی، حفاظت و پیشگیری از حریق و حوادث، عمران و حمل‌ونقل شهری پیش‌بینی‌شده است.

علاقمندان جهت ثبت‌نام می‌توانند از تاریخ چهار دی‌ماه به سایت سازمان سنجش و یا به‌صورت حضوری به این مرکز آموزشی به آدرس میدان امام خمینی(ره)، بلوار کارگر، بعد از زیرگذر، ساختمان شهید باکری مراجعه کنند.

همچنین شماره تماس‌های ۳۸۸۵۵۴۰۸ و ۳۸۸۵۵۴۰۴ و ۰۹۱۲۵۵۲۸۶۲۶ آماده پاسخگویی به سؤالات و امور ثبت‌نام است.

گفتنی است برای این دوره‌های آموزشی تسهیلات ویژه مالی در نظر گرفته‌شده است و مدرک معتبر دانشگاهی قابل ترجمه به فارغ‌التحصیلان ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/