۷ بهمن ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

اصلاح و ایمن‌سازی روشنایی بوستان شهید دل آذر/تقدیر اهالی محله آذر از اقدامات شهرداری قم

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از اصلاح و ایمن‌سازی روشنایی بوستان شهید دل آذر با نصب بیش از 100 پایه کوتاه روشنایی خبر داد.

به گزارش واحد خبر سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین پروژه‌هایی که از سال‌های گذشته در شهرداری قم با پیگیری سازمان پارک‌ها آغاز به کار شده، بحث اصلاح و ایمن‌سازی روشنایی بوستان‌ها بوده است گفت: ایمن‌سازی در همان سال‌های ۹۴ و ۹۵ به‌صورت کامل انجام شد و از سال ۹۵ به بعد بحث اصلاح روشنایی بوستان‌ها مدنظر قرار گرفت و به دنبال آن طی چهار فاز نزدیک به ۳۰۰ بوستان ایمن‌سازی و اصلاح روشنایی شد.

وی با تأکید بر اینکه امسال نیز اجرای فاز پنج پروژه اصلاح روشنایی بوستان‌ها در حال پیگیری است افزود: خوشبختانه طی این مدت احداث پایه‌های و تأسیسات سیستم روشنایی بوستان شهید دل آذر در منطقه یک که یکی از بوستان‌های قدیمی شهر قم است، انجام‌شده و به‌زودی این بوستان به‌طور کامل روشن خواهد شد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم خاطرنشان کرد: بیش از ۱۰۰ پایه روشنایی سه متری و تعدادی پایه پرژکتوری ۹ متری در این بوستان نصب‌شده است.

وی اضافه کرد: فاز دوم تکمیل روشنایی این بوستان نیز در دستور کار است و به‌زودی اجرا شده و این بوستان به‌طور کامل برای استفاده شهروندان روشن می‌شود.

خاطرنشان می‌شود اهالی محله آذر با نصب پلاکاردی از زحمات و تلاش‌های مدیریت شهری در این محله قدردانی کردند.

انتهای پیام/