۱۳۹۶ شنبه ۹ ارديبهشت
هدر
امسال 300 هزار تن آسفالت در معابر شهري توزيع مي‌شود
شهردار قم گفت: امسال 300 هزار تن آسفالت در معابر شهري قم توزيع خواهد شد امسال 300 هزار تن آسفالت در معابر شهري توزيع مي‌شود

به گزارش شهرنيوز، دكتر سقائيان‌نژاد به حركت جدي شهرداري در حوزه آسفالت معابر اشاره كرد و گفت: بالاي 250 هزار تن در سال گذشته آسفالت در مناطق توزيع شد و اين آمار را امسال به 300 هزار تن خواهيم رساند و اين برنامه بايد تا پنج سال ادامه يابد تا مشكل معابر شهر قم را بتوانيم برطرف كنيم.

شهردار قم با تاكيد بر ضرورت تكميل رينگ‌هاي ترافيكي شهر قم، خاطرنشان كرد: رينگ سوم با تكميل بلوار آيت‌الله بروجردي تكميل مي‌شود و در مسير شهرك قدس تقاطع غيرهمسطح احداث كرده و برنامه احداث تقاطع در ميدان وليعصر(ع) نيز داريم.

سقائيان‌نژاد با اشاره به برنامه‌ شهرداري در حوزه عمراني در نقاط مختلف شهر اشاره كرد و گفت: به دنبال اين هستيم كه با احصاء مشكلات ترافيكي و اولويت‌بندي حركت درستي را در حوزه عمراني داشته باشيم.

وي با اشاره به اقدامات شهرداري در حوزه زيست محيطي، بيان كرد: مذاكرات تبديل پسماند به انرژي در حال انجام است و اميدواريم بتوانيم اين اقدام را امسال اجرايي كنيم.

شهردار قم اجراي پروژه‌هاي تفريحي چون بوستان كوثر، باغ پرندگان، تله سيژ، آكواريوم را مورد توجه قرار داد و گفت: در حوزه ايمن‌سازي پارك‌ها و واكاري و توسعه درختكاري اقدامات جدي انجام شده است.

منبع: اداره كل روابط عمومي و بين الملل شهرداري قم
تاریخ: 1396/01/19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري شهر قم ميباشد.
Powered by DorsaPortal