۱۳۹۶ شنبه ۹ ارديبهشت
هدر
زيرگذر تقاطع 15 خرداد به زودي بازگشايي مي‌شود
شهردار قم گفت: آسفالت زيرگذر 15 خرداد به دليل بارندگي به تاخير افتاده و به محض كاهش بارندگي اقدام به روسازي و بازگشايي مسير زيرگذر خواهيم كرد زيرگذر تقاطع 15 خرداد به زودي بازگشايي مي‌شود

به گزارش شهرنيوز، دكتر سقائيان‌نژاد پيش از ظهر امروز در ديدار مديران شهري با حجت‌الاسلام والمسلمين سيدجواد شهرستاني نماينده آيت‌الله سيستاني، با بيان اينكه يكي از دغدغه‌هاي مهم براي كار در شهر قم رفع بدهي‌هاي بود، اظهار كرد: به همين خاطر اولويت كاري خود را در اين زمينه گذاشتيم تا بتوانيم بخش عمده مشكلات را برطرف كنيم.

شهردار قم با تاكيد بر سود 450 ميليارد توماني بدهي حدود هزار و 600 ميليارد توماني شهرداري قم، گفت: به همين خاطر تمام توان خود را گذاشتيم تا اين مشكل برطرف شود و توانستيم با حمايت بزرگان حدود 890 ميليارد تومان آن را با بانك‌ها تهاتر كنيم.

سقائيان‌نژاد به طلب شهرداري از دولت اشاره كرد و افزود: بالاخره پس از تكميل سيكل‌هاي مختلف اداري و حمايت نمايندگان مردم قم و رئيس مجلس شوراي اسلامي 27 اسفند اين طلب براي پرداخت از صكوك تبديل به اوراق خزانه شد و به تصويب رسيد.

وي با بيان اينكه اين اوراق خزانه به صورت دو ساله با سود 10 درصد پرداخت مي‌شود، گفت: شهر قم برنامه جامعي نداشت و بايد حركتي براساس نقشه راه را برنامه ريزي مي‌كرديم كه اين كار با تدوين برنامه قم 1400 انجام شد.

شهردار قم به پروژه‌هاي باقيمانده شهر اشاره كرد و افزود: اكثر پروژه‌هاي نيمه كاره تا پايان سال 95 به بهره‌برداري رسيد و باقي پروژه‌ها را نيز در دستور كار داريم كه حداكثر تا خرداد به اتمام برسد.

سقائيان‌نژاد به پروژه تقاطع سه سطحه 15 خرداد اشاره و خاطرنشان كرد: پس از تحويل از پيمانكار توانستيم روگذر پروژه را به بهره‌برداري رسانده و به زودي زيرگذر نيز در اختيار شهروندان قرار مي‌گيرد.

وي وضعيت پروژه‌ تقاطع سه سطحه شهداي مدافع حرم را مورد توجه قرار داد و تصريح كرد: روگذر پروژه افتتاح شده و باقي بخش هاي پروژه نيز به زودي در اختيار شهروندان قرار خواهد گرفت.

شهردار قم با تاكيد بر اينكه فاز اول مترو از شهرك كامكار تا مسجد جمكران در حال اجرا است، افزود: بخش عمده اين پروژه پيش رفته و به دنبال اين هستيم كه به زودي آن را آماده بهره‌برداري كنيم.

 
منبع: اداره كل روابط عمومي و بين الملل شهرداري قم
تاریخ: 1396/01/06
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري شهر قم ميباشد.
Powered by DorsaPortal