۱۳۹۶ شنبه ۹ ارديبهشت
هدر
لزوم اتصال بلوار عمارياسر به بزرگراه قم گرمسار
نماينده مردم قم در مجلس شوراي اسلامي بر لزوم اتصال بلوار عمارياسر به بزرگراه قم گرمسار تاكيد كرد لزوم اتصال بلوار عمارياسر به بزرگراه قم گرمسار

احمد اميرآبادي فراهاني در گفتگو با خبرنگار شهرنيوز با اشاره به تاثير اين پروژه در تسهيل عبور و مرور شهروندان به سمت هسته مركزي شهر و ميدان 72 تن، گفت: هزينه‌هاي زيادي براي بازگشايي بلوار عمارياسر شده بود اما اين بلوار بن‌بست بود و تردد محلي هم به بلوار با مشكل مواجه بود.

نماينده مردم قم در مجلس شوراي اسلامي ضمن تقدير از راه‌اندازي تقاطع غيرهمسطح مقداد، گفت: شهرداري به همين شرايط اكتفا نكرده و بستر لازم براي اجراي پروژه ادامه بلوار عمارياسر تا بزرگراه گرمسار را فراهم كند.

اميرآبادي با تاكيد بر هماهنگي مديران استان براي اجراي پروژه ادامه بلوار عمارياسر، خاطرنشان كرد: انتظار داريم شهردار قم هم پيگيري‌هاي لازم را انجام داده و با هماهنگي اداره كل راه و شهرسازي استان اين پروژه اجرايي شود.

وي خروج بلوار عمارياسر از بن‌بست با افتتاح پروژه مقداد را يادآور شد و افزود: من از طرف نمايندگان مجلس و مردم قم از تلاش و همتي كه مجموعه مديريت شهري براي راه‌اندازي اين پروژه داشتند تقدير مي‌كنم.

منبع: اداره كل روابط عمومي و بين الملل شهرداري قم
تاریخ: 1395/12/18
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري شهر قم ميباشد.
Powered by DorsaPortal