۱۳۹۶ شنبه ۹ ارديبهشت
هدر
دفتر جذب سرمايه‌گذاري در مناطق شهرداري قم فعال مي‌شود
رئيس شوراي اسلامي شهر قم گفت: سال آينده مناطق و سازمان‌‌ها بايد در امور سرمايه‌گذاري و جذب سرمايه‌گذاران فعال شوند به همين علت دفتر جذب سرمايه‌گذار در مناطق فعال مي‌شود و شهرداران به صورت مستقيم جذب سرمايه‌گذار را دنبال مي‌كنند دفتر جذب سرمايه‌گذاري در مناطق شهرداري قم فعال مي‌شود

به گزارش شهرنيوز، ولي‌الله بياتي پيش از ظهر امروز در مراسم افتتاح تقاطع غير همسطح مقداد و افزايش 60 هزار متر مربع فضاي سبز شهري قم با بيان اينكه اين پروژه سرعت مطلوبي داشته است، اظهار كرد: پيشرفت‌هاي عمراني در نقاط مختلف شهر سرعت چشمگيري داشته است به همين علت اميدواريم تا اوايل سال آينده بسياري از پروژه‌هاي شهرداري به پايان برسد.

رئيس شوراي اسلامي شهر قم با تاكيد بر اينكه بهره‌برداري از يك پروژه عمراني شاخص طي هشت ماه نشان از اهتمام نيروهاي شهرداري است، اضافه كرد: هماهنگي مطلوبي ميان استانداري، شهرداري و دستگاه‌هاي مختلف اجرايي وجود دارد به همين علت توانسته در حوزه پروژه‌هاي شهري به نتايج مطلوبي برسيم.

بياتي خاطرنشان كرد: پروژه مقداد 60 هزار متر مربع فضاي سبز دارد كه در سال آينده به بهره‌برداري مي‌رسد امسال براي حفظ و توسعه فضاي سبز نزديك به 130 ميليارد تومان هزينه شده و بودجه اين بخش در سال آينده نزديك به 71 درصد افزايش داشته است تا بتوانيم به نتايج مطلوب‌تري برسيم.

وي از هماهنگي مطلوب ميان اعضاي شوراي اسلامي شهر قم و شهرداري تقدير كرد و ادامه داد: بودجه سال 96 شهرداري طي نشست اخير شوراي شهر قم به تصويب رسيد كه در اين مصوبه پيشنهاد شهرداري دو هزار ميليارد تومان بوده اما دو هزار و 200 ميليارد تومان به تصويب رسيده است.

رئيس شوراي اسلامي شهر قم با اشاره به اينكه 200 ميليون يورو ويژه خط A و 300 ميليون يورو ويژه خط B مترو به عنوان پيوست بودجه شهرداري قم پيش‌بيني شده است، تصريح كرد: اميدواريم بخش عمده‌اي از اين پيوست در سال 96 تحقق پيدا كند.

بياتي يادآور شد: در بودجه سال آينده شهرداري قم نزديك به هزار و 600 ميليارد تومان به هزينه‌هاي عمراني اختصاص داده شده است.

وي احداث 10 مركز فرهنگي، ورزشي و تفريحي را از شاخص‌هاي بودجه سال آينده شهرداري قم برشمرد و تصريح كرد: سال آينده مناطق و سازمان‌‌ها بايد در امور سرمايه‌گذاري و جذب سرمايه‌گذاران فعال شوند به همين علت دفتر جذب سرمايه‌گذار در مناطق فعال مي‌شود و شهرداران به صورت مستقيم جذب سرمايه‌گذار را دنبال مي‌كنند.

رئيس شوراي اسلامي شهر قم با بيان اينكه 200 ميليارد تومان براي 14 سازمان شهرداري قم پيش‌بيني شده است، اظهار كرد:‌ بخشي از اين بودجه اكنون در حال بررسي است تا اين مجموعه‌ها نيز بتوانند به رسالت‌هاي خود عمل كرده و درآمدزايي‌هاي لازم را داشته باشند.

بياتي با تاكيد بر اينكه پروژه‌هاي عمراني سال 96 در ابتداي سال كلنگ‌زني مي‌شود و در پايان سال به بهره‌برداري مي‌رسد، عنوان كرد:‌ نمايندگان مردم قم در مجلس شوراي اسلامي و مديران اجرايي استان در راستاي پيشبرد پروژه‌هاي شهري و وصول مطالبات شهرداري از دولت مشاركت مطلوبي داشته‌اند.

 
 
منبع: اداره كل روابط عمومي و بين الملل شهرداري قم
تاریخ: 1395/12/17
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري شهر قم ميباشد.
Powered by DorsaPortal