۱۳۹۶ شنبه ۹ ارديبهشت
هدر
تقاطع غيرهمسطح بلوار آيت‌الله بروجردي قم تا پايان سال 96 به بهره‌برداري مي‌رسد
شهردار قم از آغاز عمليات اجرايي تقاطع غيرهمسطح بلوار آيت‌الله بروجردي در ابتداي سال 96 خبر داد تقاطع غيرهمسطح بلوار آيت‌الله بروجردي قم تا پايان سال 96 به بهره‌برداري مي‌رسد

به گزارش شهرنيوز، دكتر سقائيان نژاد در دويست و بيست و يكمين جلسه شوراي اسلامي شهر قم ، با اشاره به لايحه دو فوريتي شهرداري براي اخذ مجوز از شوراي شهر براي پيگيري اجراي تقاطع غيرهمسطح شهرك قدس و بلوار آيت‌الله بروجردي، اظهار كرد: فاز اول و دوم اين پروژه اجرايي شده و بايد بلافاصله براي جلوگيري از تداخل دو محور به دنبال اجراي تقاطع غيرهمسطح باشيم.

شهردار قم با تاكيد بر ظرفيت ويژه تكميل بلوار آيت‌الله بروجردي براي تكميل رينگ سوم ترافيكي شهر، خاطرنشان كرد: با اخذ اين مصوبه به دنبال اين هستيم كه بلافاصله جذب پيمانكار كرده و از ابتداي سال 96 كلنگ احداث تقاطع غير همسطح را به زمين بزنيم.

سقائيان‌نژاد با تاكيد بر اينكه افق يك ساله براي اجراي تقاطع غيرهمسطح شهرك قدس و بلوار آيت‌الله بروجردي پيش‌بيني خواهد شد، گفت: همراه با اتمام پروژه آيت‌الله بروجردي سعي داريم به سرعت پروژه تقاطع غيرهمسطح را نيز تكميل كرده و تسهيل در عبور و مرور شهروندان داشته باشيم.

وي با تاكيد بر اينكه در بودجه سال 96 پيش‌بيني منابع مالي اين پروژه شده است، افزود: رديف بودجه اين پروژه در سال 96 ديده شده و از آنجاييكه اجرا در 96 است مشكلي ايجاد نمي‌كند.

شهردار قم افزود: اين مصوبه كمك مي‌كند كه ابتداي سال آن را اجرايي كنيم و تا پايان سال آن را اتمام برسانيم.

 

منبع: اداره كل روابط عمومي و بين الملل شهرداري قم
تاریخ: 1395/12/08
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري شهر قم ميباشد.
Powered by DorsaPortal