۱۳۹۶ شنبه ۹ ارديبهشت
هدر
روحيه جهادي مديران شهري قم ستودني است
نماينده مردم قم در مجلس شوراي اسلامي گفت: با وجود تحريم‌ها و مشكلات مالي پروژه‌هاي عمراني پيشرفت مطلوبي داشته است چراكه روحيه انقلابي و جهادي در ميان مديران شهري قم به خوبي قابل مشاهده بوده و ستودني است روحيه جهادي مديران شهري قم ستودني است

به گزارش شهر نيوز، احمد اميرآبادي فراهاني پيش از ظهر امروز در مراسم آيين افتتاح و بهره‌برداري از پروژه پل ميثم كه در سالن رضوان شهرداري برگزار شد، با اشاره به اينكه مسئولان با وجود دشمني‌ها و توطئه‌هاي استكبار جهاني خدمات‌رساني به شهروندان را دنبال مي‌كنند، اظهار كرد: با وجود تحريم‌ها و مشكلات مالي پروژه‌هاي عمراني پيشرفت مطلوبي داشته است؛ چراكه روحيه انقلابي و جهادي در ميان مديران شهري قم به خوبي قابل مشاهده بوده و ستودني است.

نماينده مردم قم در مجلس شوراي اسلامي با تاكيد بر اينكه همدلي مطلوبي ميان دستگاه‌ها و مسؤولان استاني وجود دارد، اضافه كرد: طي سال‌هاي اخير مقاومت مردم ايران و تدابير رهبر انقلاب اسلامي سبب شكست نقشه‌هاي دشمن شده است و دولت‌هاي مختلف دنيا به اين نتيجه رسيده‌اند كه به غير از جمهوري اسلامي ايران هر كشوري ديگر مقابل فشارهاي استكبار به زانو مي‌افتاد.

اميرآبادي فراهاني با بيان اينكه نظام اسلامي با مقاومت آمريكا را پاي ميز مذاكرات كشانده است، مطرح كرد: آمريكا كشورهاي همسايه از جمله عمان را واسطه قرار داد تا پاي ميز مذاكره با ايران حضور يابد هر چند آمريكايي‌ها با زيرپا گذاشتن وعده‌هاي خود بدعهدي و خوي استكباري خود را نشان داده و نتوانسته روي عهد خود ايستادگي كند.

وي خاطرنشان كرد: مشكلات كشور فقط به تحريم‌ها اختصاص نداشته است و بخشي از آنها به مديريت مسئولان ارتباط دارد چراكه نبود حمايت بانك‌ها، بيمه‌ها و دستگاه‌هاي مالياتي از كارآفرينان و توليدكنندگان در افزايش مشكلات اقتصادي موثر است.

نماينده مردم قم در مجلس شوراي اسلامي با تاكيد بر اينكه مردم قم سهم مطلوبي در حوزه اقتصادي داشته‌اند، گفت: ورود نيروهاي متدين و انقلابي با روحيه بسيجي و جهادي به عرصه‌هاي اقتصادي تاثيرگذار بوده است؛ چراكه قرارگاه‌هاي سپاه و ارتش فعاليت‌هاي گسترده‌اي را در سطح كشور انجام داده‌اند كه برخي از اين فعاليت‌ها همانند پروژه آب‌رساني به قم، بزرگراه قم گرمسار و مترو قم به صورت گسترده مورد استفاده شهروندان قرار گرفته است.

اميرآبادي فراهاني از مشكلات مالي دولت ياد كرد و ادامه داد: دولت به قرارگاه سازندگي خاتم‌الانبياء بدهكار است اما اين قرارگاه اكنون پروژه‌هاي خود را تعطيل نكرده و در حال خدمت‌رساني به شهروندان براي آباداني كشور است.

وي يادآور شد: ارتش با محوريت قرارگاه قائم به پروژه‌هاي عمراني ورود كرده و اكنون اين قرارگاه با مديريت جديد به دنبال پيشبرد پروژه‌هاست به همين علت اميدواريم پروژه تقاطع سه سطحه شهداي 15 خرداد با سرعت بيشتري دنبال شود.

نماينده مردم قم در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اينكه تاخير در پروژه پل ميثم نبايد به قرارگاه قائم ارتباط داده شود، اظهار كرد: طي سال‌هاي اخير مديريت اين پروژه تغييراتي داشته است و قرارگاه پروژه را نيمه‌تمام در اختيار گرفته است اما اميدواريم در پروژه‌هاي ديگر شهري مديريت واحد مشخص شود تا با مشكل خاصي مواجه نباشيم.

 

 

منبع: اداره كل روابط عمومي و بين الملل شهرداري قم
تاریخ: 1395/09/15
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري شهر قم ميباشد.
Powered by DorsaPortal