۱۳۹۶ شنبه ۹ ارديبهشت
هدر
پروژه‌هاي شهرداري با سرعت مطلوبي درحال پيشرفت است
رئيس شوراي شهر قم از ركود موجود در صنعت ساخت و ساز ياد كرد و گفت: با وجود مشكلات مالي پروژه‌هاي عمراني شهرداري قم با سرعت مطلوبي درحال پيشرفت است پروژه‌هاي شهرداري با سرعت مطلوبي درحال پيشرفت است

به گزارش شهر نيوز، ولي‌الله بياتي پيش از ظهر امروز در مراسم آيين افتتاح و بهره‌برداري از پروژه پل ميثم كه در سالن رضوان شهرداري قم برگزار شد، با بيان اينكه اين پروژه در مناطق كم‌برخوردار قم به بهره‌برداري رسيده است، اظهار كرد: مسئولان شهرداري نسبت به پيشرفت پروژه پل ميثم نگاهي ويژه داشته‌اند.

رئيس شوراي اسلامي شهر قم از ركود موجود در صنعت ساخت و ساز ياد كرد و افزود: با وجود مشكلات مالي پروژه‌هاي عمراني شهرداري قم با سرعت مطلوبي درحال پيشرفت است.

بياتي با تاكيد بر اينكه پروژه‌هاي عمراني نيمه‌تمام ترافيك شهر را افزايش داده است، تصريح كرد: با تكميل اين پروژه‌ها شهر قم به سمت عمران و آبادي حركت مي‌كند و از گره‌هاي ترافيكي رهايي مي‌يابد.

وي با اشاره به اينكه همدلي مطلوبي ميان شوراي اسلامي شهر، شهرداري و دستگاه‌هاي مختلف اجرايي استان قم وجود دارد، عنوان كرد: شورا براي انجام رسالت قانوني خود كوشا است تا بتواند به عنوان يك بازوي نيرومند شهرداري را در انجام وظايف ياري رساند به همين علت طرح‌ها و لايحه‌ها را با سرعت مطلوبي بررسي مي‌كند.

رئيس شوراي اسلامي شهر قم از برگزاري جلسات شوراي اسلامي شهر قم به صورت مستمر ياد كرد و ادامه داد: بر اساس اسناد موجود 97 درصد مصوبات شورا مورد تاييد فرمانداري قرار گرفته است به همين علت چابكي مطلوبي در شورا وجود دارد و لايحه‌ها و طرح‌ها با نظر شهرداري و متخصصان مرتبط دنبال مي‌شود.

 

 

منبع: اداره كل روابط عمومي و بين الملل شهرداري قم
تاریخ: 1395/09/15
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري شهر قم ميباشد.
Powered by DorsaPortal