۱۳۹۶ شنبه ۹ ارديبهشت
هدر
مشكلات محدوده پل روگذر ميثم رفع مي‌شود
شهردار قم گفت: با توجه به مشكلاتي كه پل روگذر ميثم در محدوده اجرا شده ايجاد كرده، تدبيراتي صورت گرفته و به زودي مشكلات رفع مي‌شود مشكلات محدوده پل روگذر ميثم رفع مي‌شود

به گزارش شهر نيوز، دكتر سقائيان‌نژاد با اشاره به وضعيت پروژه‌هاي عمراني شهري قم، گفت: ما قبلاً اعلام كرده بوديم كه تا پايان امسال تمام پروژه‌هاي نيمه تمام را تكميل و به بهره برداري مي‌رسانيم.

شهردار قم با اشاره به دو پروژه ميثم و تقاطع سه سطحه 15 خرداد تصريح كرد: دو مورد از پروژه‌هايي كه قرارگاه قائم نقش اصلي در آن داشت پل ميثم و سه سطحه 15 خرداد بود كه در مورد پروژه سه سطحه جلسه‌اي در تهران برگزار تا بتوانيم مشكل را رفع كنيم.

سقائيان‌نژاد عنوان كرد: در مورد پل ميثم با فشار شهرداري مشكلات رفع شد و بالاخره عمليات عمراني تكميل شد و پروژه به بهره برداري ‌رسيد.

وي با بيان اينكه پروژه روگذر ميثم دچار برخي مشكلات است گفت: البته اين پروژه يك سري مشكلاتي دارد كه يكي بحث عرض پل در اين تراكم محدوده شهر است.

شهردار قم خاطرنشان كرد: سعي داريم در بالاي پل سازه‌هاي نگهباني ايجاد كرده تا مشكلات خانواده‌ها در اين محدوده كاهش يافته و آرامش بيشتري در محدوده برقرار باشد.

سقائيان‌نژاد با اشاره به ظرفيت‌هاي راه اندازي روگذر ميثم براي شهر قم، خاطرنشان كرد: پروژه ميثم در رينگ دوم شهر قرار دارد و تقاطع‌هاي غيرهمسطح متعددي در اين رينگ هست كه يكي از آن‌ها پل ميثم است و به ترتيب تا پايان سال پروژه‌هاي ديگري را به بهره برداري مي‌رسانيم

وي افزود: پروژه پل روگذر ميثم توسط قرارگاه سازندگي قائم ارتش با اعتباري بالغ بر 10 ميليارد تومان اجرايي شده و نقش ويژه‌اي در ارتباط شرياني مناطق سه و 6 ايفا مي‌كند.

منبع: اداره كل روابط عمومي و بين الملل شهرداري قم
تاریخ: 1395/09/15
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري شهر قم ميباشد.
Powered by DorsaPortal