. .
شبکه اجتمایی
شبکه اجتمایی
شبکه اجتمایی
يكشنبه 31 تير 1397   15:20:59
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

گزارش ها

گزارش خبری:
ممنوعیت قطعی دفن اموات در شهر قم

دفن اموات در قم و تشکیل آرامستان‌های مختلف ، سابقه‌ای دیرینه در قم دارد که با ممنوعیت دفن اموات در برخی امامزادگان در داخل شهر منجر به ایجاد دغدغه مردم استان در مورد کمبود آرامستان برای دفن اموات شده است.

1396/7/26 چهارشنبه
گزارش خبری:
فکر و همت بلند مدیران شهری قم برای ساختن شهری آباد و با نشاط

شهردار قم پس از اعتماد مجدد شورای اسلامی شهر، دیدارهای جداگانه‌ای با علما و مراجع تقلید داشت که در این دیدارها اساتید برجسته حوزه علمیه ضمن بررسی شرایط فعلی شهر پیشنهاداتی برای برنامه‌های آینده شهرداری داشتند.

1396/7/23 يكشنبه
گزارش خبری
از تسویه بدهی های کلان شهری تا چشم اندازی به افق قم 1400

دکتر سقائیان‌نژاد قریب به 2.5 سال است که در جایگاه مدیریت شهری قم قرار گرفته و طی این مدت با استفاده از برخی مدیران خود توانسته عمده مشکلات این شهر را برطرف سازد.

1396/7/22 شنبه
گزارش خبری
موتورسواران قمی در ‌۱۵ چهار راه گل گرفتند

به همت سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قم و با همکاری شبکه راهبردی مساجد به موتورسیکلت‌سوارانی که کلاه ایمنی دارند گل هدیه داده می‌شود.

1396/6/30 پنجشنبه
گزارش خبری
لزوم پیش‌بینی متولی واحد برای احیای بافت‌های فرسوده

بافت‌های فرسوده در شهرهای مختلف کشور از نبود متولی واحد رنج برده و به همین دلیل نیازمند شوکی جدی در این حوزه با تزریق اعتبارات کافی و حمایت از مردم برای احیا و نوسازی بافت هستیم.

1396/6/15 چهارشنبه
گزارش خبری:
گام بلند مدیریت شهری قم برای تحقق شهر استاندارد و ایمن

ایمن‌سازی بوستان‌ها، استانداردسازی وسایل بازی کودکان، افزایش زیرساخت‌های آتش‌نشانی و... از جمله اقدامات شهرداری قم طی سال‌های اخیر برای افزایش ضریب ایمنی شهر بوده است.

1396/6/12 يكشنبه
گزارش خبری:
گام بلند مدیریت شهری قم در محرومیت‌زدایی از مناطق کمتر ‌برخوردار شهر

ادامه بلوار جمهوری اسلامی در منطقه دو به عنوان یکی از پروژه‌های مهم شهر در راستای محرومیت‌زدایی از مناطق کمتر برخوردار بازگشایی شد.

1396/4/3 شنبه
گزارش خبری:
کارنامه 24 ماهه سقائیان‌نژاد در قم

دکتر سقائیان‌نژاد خردادماه سال 94 با رأی اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر قم به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد و طی این مدت اقدامات گسترده‌ای را در شهر قم مدیریت کرده‌اند.

1396/3/20 شنبه
گزارش خبری:
کاهش گره های ترافیکی شهر قم با ایجاد تقاطع های غیر همسطح

مراسم افتتاح پروژه تقاطع غیرهمسطح شهدای ۱۵ خرداد با حضور امام جمعه قم و مدیر حوزه‌های علمیه هفته گذشته برگزار شد.این پروژه شهری از سال ۹۲ برای حل مشکل گره‌های ترافیکی تقاطع عمار یاسر با ۱۵ خرداد آغاز شد

1396/2/31 يكشنبه
:گزارش خبری
کمر بدهی های شهرداری قم شکسته شد

شهرداری قم طی سنوات گذشته بالغ بر ۱۵هزار میلیارد ریال به بانک‌ها و پیمانکاران خود بدهکار بوده است که طی مدت دو سال اخیر بالغ بر ۹ هزار میلیارد ریال از این بدهی تسویه شده است

1396/3/2 سه‌شنبه

کلیه حقوق این پایگاه متعلق شهرداری قم می باشد