جمعه 23 آذر 1397   23:29:58
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

1397/7/14 شنبه

پیام تبریک شهردار قم به مناسبت فرا رسیدن هفته ناجا

شهردار قم در پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را به همه فرماندهان، کارکنان خدوم و جان بر کف این نهاد تبریک گفت.

به گزارش شهرنیوز، متن پیام دکتر سقاییان نژاد شهردار قم به این شرح است:
«امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم، در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می کنند و به آن اعتماد دارند.»(مقام معظم رهبری)
نیروی انتظامی از جمله نهادهایی است که در حفظ نظم و امنیت جامعه و حراست و حفاظت از دستاوردهای نظامی ارزشمند جمهوری اسلامی ایران در کنار دیگر نیروهای مسلح نقشی بی بدیل را ایفا می کند.
تحقق نظم و امنیت و حفظ آرامش و آسایش جامعه از مهمترین رسالت هایی است که بر عهده نیروی انتظامی گذاشته شده و قطعا با تلاش، رشادت و ایستادگی فرماندهان و پرسنل خدوم نیروی انتظامی، امروز ایران اسلامی توانسته در بعد امنیت و آرامش به یک الگو تبدیل شود.
هفته نیروی انتظامی فرصتی ارزشمند برای ارج نهادن به جایگاه دلیرمردانی است که در حفظ امنیت و دفاع از مردم جان را بر کف نهاده و با تلاشی خستگی ناپذیر، ایثارگرانه در تحقق امنیت پایدار اجتماعی کوشش می کنند.
اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی به همه فرماندهان و پرسنل خدوم، امیدوارم در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری در مسیر تحقق اهداف عالیه نظام اسلامی و همچنین برقراری هرچه بهتر نظم و امنیت پایدار بیش از پیش موفق باشید.
منبع خبر: اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
بازدید این خبر: 2585

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

کلیه حقوق این پایگاه متعلق شهرداری قم می باشد