شنبه 24 آذر 1397   00:20:25
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

1397/3/24 پنجشنبه

پیام تبریک شهردار قم به مناسبت عید سعید فطر

شهردار قم با صدور پیامی فرارسیدن حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به شهروندان تبریک گفت.

به گزارش شهرنیوز، دکتر سقائیان‌نژاد با صدور پیامی فرارسیدن حلول ماه شوال و عید سعید فطر، عید بندگی و عبودیت را تبریک گفت.
متن پیام شهردار قم به این شرح است:
عید فطر، پایان یک ماه عبودیت و بندگی، یک ماه انس با قرآن، یک ماه راز و نیاز و یک ماه بهره‌مندی از برکت ضیافت الهی است. فطر، فرصتی است که انسان بعد از یک ماه بهره‌مندی از بخشش و غفران الهی، تولدی دوباره داشته و ایمانش در روح و جان‌های پاک و بیدار بشکفد.
و چه زیباست قدم گذاشتن در مسیر راستی و درستی، بعد از یکماه بندگی و انابه در درگاه الهی؛ چه زیباست قرب الهی پس از شب‌هایی که قدر بود و تقدیر یک سال انسان را رقم زد و پایان این ماه پربرکت و خداگونه، آغازی بر فصل تازگی و بهار بندگی و قرب الهی است.
بهترین زمزمه در این عید بندگی و عبودیت این است که از او که اهل بزرگى و عظمت و شایسته بخشش و قدرت و سلطنت و عفو و رحمت و شایسته تقوى و آمرزش است، بخواهیم که هر خیری که نصیب اهل‌بیت پیامبرش کرد را نصیب ما گرداند و از هر بدی که از ایشان دور کرد، دور کند؛ «اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ خَیْرَ ما سَئَلَکَ مِنْهُ عِبادُکَ الصّالِحُونَ وَاَعُوذُ بِکَ مِمَّا اسْتَعاذَ مِنْه ُعِبادُکَ الْصّالِحُونَ».
اینجانب از جانب خادمان کریمه اهل‌بیت(س) ضمن تبریک عیدالله الاکبر، تجلی خدا خواهی و جشن دوری از معصیت و اوج امیدواری به مغفرت و رحمت الهی، عید سعید فطر به تمام شهروندان قم مقدس و زائرین بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه(س)، از خداوند متعال بهروزی، سلامتی و توفیق روزافزون را برای تمام ملت ایران خواهانم.

                                                           دکتر سید مرتضی سقائیان نژاد
                                                                         شهردار قم

 
منبع خبر: اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
بازدید این خبر: 912

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

کلیه حقوق این پایگاه متعلق شهرداری قم می باشد