۱۳۹۵ دوشنبه ۲۷ دي
English2العربیه
صفحه اصلی پرتال2صفحه اصلی2نقشه سایتنقشه سایتارتباط با ما
قم حرم اهل بیت (علیهم السلام)، پایتخت مذهبی و قطب فرهنگی ایران اسلامی
مدير عامل سازمان
payam javadian
پيام جواديان
مدير عامل سازمان پارك‌ها و فضاي سبز شهرداري قم
مديرعامل سازمان پارك ها و فضاي سبز شهرداري قم گفت: سعي داريم با توسعه و تقويت امكانات بوستان غدير، آن را به پارك اصلي شهر تبديل كنيم.
مديرعامل سازمان پارك ها و فضاي سبز شهرداري قم گفت: سعي داريم با توسعه و تقويت امكانات بوستان غدير، آن را به پارك اصلي شهر تبديل كنيم. مديرعامل سازمان پارك ها و فضاي سبز شهرداري قم گفت: سعي داريم با توسعه و تقويت امكانات بوستان غدير، آن را به پارك اصلي شهر تبديل كنيم.
1395/08/12
مديرعامل سازمان پارك‌ها و فضاي سبز شهرداري قم از استانداردسازي گونه‌هاي گياهي و فضاي پارك‌هاي شهر خبر داد.
مديرعامل سازمان پارك‌ها و فضاي سبز شهرداري قم از استانداردسازي گونه‌هاي گياهي و فضاي پارك‌هاي شهر خبر داد. مديرعامل سازمان پارك‌ها و فضاي سبز شهرداري قم از استانداردسازي گونه‌هاي گياهي و فضاي پارك‌هاي شهر خبر داد.
1395/08/12
ايمن سازي آب نماهاي شهر قم تا پايان سال:
ايمن سازي آب نماهاي شهر قم تا پايان سال: مديرعامل سازمان پارك ها و فضاي سبز شهرداري قم گفت: سعي داريم تمام آب نماهاي شهر را تا پايان سال ايمن سازي و راه اندازي كنيم.
1395/08/09
گزارش تصويري برگزاري بازديد و جلسه هماهنگي امور ستاد و منطقه5
گزارش تصويري برگزاري بازديد و جلسه هماهنگي امور ستاد و منطقه5 گزارش تصويري برگزاري بازديد و جلسه هماهنگي امور ستاد و منطقه5 با حضور مدير عامل،معاونين،مديران و مسئولين سازمان پارك ها و رئيس اداره فضاي سبز و كارشناسان منطقه5 و همچنين بازديد از كليه عرصه هاي پارك سازي توسعه فضاي سبز و همچنين ساير عرصه هاي فضاي سبز مورخ 95/7/29از ساعت7:30 لغايت12
1395/08/01
گزارش تصاويري از برگزاري جلسه ستاد با مناطق هشتگانه در سالن جلسات حوزه مدير عامل سازمان پاركها و فضاي سبز
گزارش تصاويري از برگزاري جلسه ستاد با مناطق هشتگانه در سالن جلسات حوزه مدير عامل سازمان پاركها و فضاي سبز گزارش تصاويري از برگزاري جلسه ستاد با مناطق هشتگانه در سالن جلسات حوزه مدير عامل سازمان پاركها و فضاي سبز
1395/07/15
منو سایت
اوقات شرعی
آمار بازدید کنندگان
تعداد بازدیدکنندگان امروز 16
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 22
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 139242
تعداد کاربران بر خط 1
تعداد کاربران لاگین بر خط 0
Powered by DorsaPortal